HIMALÁJSKE MISKY s Tigranom

Vibračná a zvuková sila himalájskych spievajúcich misiek priaznivo pôsobí na telo, dušu i myseľ, dokonca za niekoľko minút...

Možno ich poznáš skôr ako tibetské misky, s Tibetom však už majú menej spoločného. Spievajúce misky, pôvodne ručne vytepané zo siedmych kovov, sa v súčasnosti vyrábajú predovšetkým v Nepále a v Indii. 

Na workshope s miskami
• si ľahneš na karimatku a pod teplou dekou zažiješ príjemné vibrácie a zvuky 16 himalájskych misiek a tingše, ktoré som si starostlivo vyberal a priniesol priamo z Nepálu.
• vďaka miskám "precestuješ kus vesmíru" a budeš hľadať vnútorný balans a pokoj.
• keď sa vrátiš na "Zem", budeš cítiť svoje odpočinuté telo, uvoľnenú myseľ a pozitívnu atmosféru okolo seba. 

Aké sú možnosti:
- skupinový workshop  ( max 15-20 ľudí),  každý piatok v Oáze Hagia Sofia 
- intenzivny skupinový workshop  ( max 4 ľudia), termín podľa dohody
individualny termín:  kedykoľvek počas celého týždňa, treba sa objednať 

INFO: V prípade, ak ste väčšia skupinka, je možné podobný workshop zorganizovať vo vami vybranom termíne ako aj vo vami vybraných priestoroch

Prihlasovanie: Tvoj záujem môžeš potvrdiť emailom na misky@tigran.sk alebo prostredníctvom správy. V prípade ak nebude voľné miesto na workshope na daný týždeň, môžeš sa prihlásiť buď na individuálnu hodinu v ten deň alebo na iný piatkový workshop.

Platba: po tom, ako ti organizátor potvrdí registráciu, prosím, uhraď poplatok za účasť na podujatí na bankový účet SK83 8360 5207 0042 0300 2178 alebo cez VIAMO na 0911 135 728. Do poznámky / správy prosím uviesť dátum podujatia dátum konania workshopu a tvoje meno. 


Oblečenie: Pohodlné oblečenie, a pokiaľ máš rád/rada teplo, zober si aj teplé ponožky.  Karimatku, deku a pitnú vodu zabezpečím. 

KDE: 
- Indivuálne terapie: Terapeuticko- relaxačná sála
- Skupinová muzikoterpia: AMETYST sála
1. poschodie
zvonček: OÁZA II
 

Kontakt:
Tigran Aleksanyan
misky@tigran.sk
mobil: +421 911 135 728

====================
Tigran Aleksanyan
Som vyštudovaný ekonóm, certifikovaný masér, inštruktor jogy smiechu a himalájskych spievajúcich misiek. V januári 2019 som sa vrátil z Nepálu a rád sa podelím o tajomstvo práce s miskami, ktoré som tam mesiac spoznával. Už viac ako 16 rokov žijem na Slovensku. Dlhšiu dobu sa venujem rozvoju podnikania na Slovensku (www.zacinamepodnikat.sk, Rady a tipy pre podnikanie), prekladom a koordinácii eventov / projektov. Mám rád inšpiratívne príbehy, kvalitný dotyk a temperament. Stále skúšam a objavujem nepoznané. Prines zmenu do svojho života aj ty! Pomôžem ti, aby sme inšpirovali aj ostatných:-)

Tigran Alexiev