Čas nádherných a silných stretnutí

16.08.2019

,,Milí moji priatelia,
blíži sa čas mojich narodenín a ja som začala rozmýšľať nad tým, čo by som sama sebe chcela na tento sviatok darovať. Čím som staršia, tým si akosi viac uvedomujem ako je dôležité seba samú dosýtiť tým, čo si moja duša žiada.
Rozmýšľam stále viac nad tým, čo by moja duša potrebovala, aby tancovala, aby mala radosť, aby mohla opäť načierať do nových inšpirácií a plynula životom s ľahkosťou.
A tentokrát prišla odpoveď veľmi rýchlo. Mnohí, čo ma bližšie poznáte, vám to ani vysvetľovať veľmi nemusím. A tí, čo ma až tak nepoznáte, možno vďaka tomuto získate tú príležitosť.
Rada by som sama sebe vytvorila priestor na stretnutie s ľuďmi.
Z virtuálneho sveta, cez ktorý dostávame kopec prianí k sviatkom, by som chcela tento deň pretaviť do silného človečenstva, do skutočnej reality, do skutočného pohľadu do očí, objatí, do spoločne stráveného času.

Verím, že aspoň zopár ľudí takto budem môcť v tento deň vidieť, vnímať, počuť.
A tak teda do sveta vysielam svoj zámer - mojim najkrajším darčekom by bolo naozaj byť v prítomností ľudí, ktorým to vzdialenosť umožňuje a nájdu si čas na stretnutie so mnou.
Netreba nosiť darčeky. Postačí mi váš vedomý čas - a to je viac ako akýkoľvek darček na svete.
A BUDE AJ NARODENINOVÝ RITUÁL.

Prosím, ak by ste sa rozhodli toto moje pozvanie prijať, dajte mi cez správu vedieť, aby som vedela, na koho sa môžem tešiť a nejaké to občerstvenie pripraviť.-:)

Naše stretnutie sa uskutoční v nádhernom centre Hagia Sofia - Oáza pre telo i dušu na Klincovej 20 v Bratislave. Jeho majiteľka Mirka Fuzyová mi s láskou poskytla tento priestor.

KEDY: Od 17,00 do 18,00 je čas príchodu a vzájomných stretnutí a od 18,00 bude prebiehať narodeninový obrad.

Ďakujem za vašu dôveru, čas, spoločné prepojenie duší.,,

Danka Krušinská Trudičová