Celosvetové požehnanie ženského lona - Vítanie archetypu Stareny

13.10.2019

Milé ženy,
prijmite pozvanie do kruhu žien, kde sa spolu pripojíme k celosvetovému požehnaniu ženského lona, ktoré sa bude konať pri nasledujúcom Splne mesiaca - 13.10.2019.
Toto októbrové požehnanie ženského lona je venované archetypu Stareny a a je prepojené aj s našou materskou rodovou líniou.

V našich kostiach, v našej DNA držíme kódy našich dávnych predkov matky - mitichondriálnej línie. Je to DNA, ktorú dáva matka svojim dcéram a synom, ale len jej dcéry ju môžu preniesť na ďalšiu generáciu.
Hlboko v našej DNA a bunkovej pamäti sme preto spojené s našimi Matkami Predchodkyňami, s materskou rodovou líniou. Ich traumami, bolesťou a utrpením, ale aj silou, odvahou, vynaliezavosťou a múdrosťou.

Nuž príďte sa prepojiť s jednou zo štyroch ženských archetypálnych energií a zažiť aké to je, keď sa ženy spájajú v jeden čas so silným zámerom po celom svete.
V prípade, že sa nemôžete stretnutia osobne zúčastniť a rady by ste sa pripojili k celosvetovému požehnaniu ženského lona v tento deň, registrujte sa na stránke www.wombblessing.com

Stretnutím budú sprevádzať mesačné matky - Daniela Krušinská Trudičová a Katarína Tancíková

Miesto konania: Hagia Sofia - Oáza pre telo i dušu, Klincova 20, Bratislava
PARKOVANIE: Parkovanie voľné - vo dvore. Vjazd/ Výjazd LEN (!) z ľavej strany budovy Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora.
(Ďalšie parkovanie možnosti: https://mileticova.sk/ulica/parkovanie/)
SÁLA: Smargdová, 2.poschodie, zvonček Hagia Sofia
Keďže počet miest na túto udalosť je limitovaný, prosíme o prihlasovanie mailom : info@cestavedomejzeny.sk. Na základe potvrdenia vašej účasti vám budú zaslané bližšie inštrukcie, čo si priniesť na stretnutie.

Cena : dobrovoľné vstupné