Cesta Ženskosti s Michaelou Paulenovou

26.10.2019

CÍTIŤ SA ŽENSKY, KRÁSNE A PRÍŤAŽLIVO TÚŽI KAŽDÁ ŽENA.

Isto si pre svoju krásu a rozvoj urobila a skúsila mnoho, no vedz, že ozajstná a trvalá krása, šťastie a vnútorný pokoj prichádzajú až po láskyplnom objatí seba, preliečení zranení, prepustení nefunkčných vzorcov správania. Skutočná ženská sila,sebavedomie a príťažlivosť vyvierajú z hlbších vrstiev bytosti. Preto som milá žena, pre Teba pripravila zážitkové semináre, počas ktorých ťa budem sprevádzať k tvojej jedinečnosti a ženskosti, kde budeš môcť seba cítiť naplno so všetkým. Kde opäť zažiješ sebaistotu, sebalásku a vďačnosť.

Séria 6tich uzatvorených celodenných zážitkových ženských kruhov/seminárov (+ 1 seminár, archetyp Kráľovná v keramickej dielni), počas ktorých si raz mesačne v jednu sobotu prejdeme, precítime, a znovuobjavíme v sebe jeden zo ženských archetypov - Panna, Milenka, Matka, Čarodejka, Vedma-múdra žena a Kráľovná.

Ide o prirodzené ženské kvality, ktoré dostala do vienka každá žena. Niektoré máme v sebe zdravo rozvinuté, iné potlačené. A práve v tých nezvedomených, potlačených sa nachádza zdroj našej sily. Preto Vás milé ženy, matky, dcéry, babičky, tety, pozývam na Cestu ženskosti - spoznať svoju veľkoleposť a princípy zdravej ženskosti.

- Iba žena, ktorá sa vydá na cestu sebapoznávania,
- iba žena, ktorá vníma a cíti svoje telo, srdce a dušu,
- iba žena, ktorá rozvinie a integruje aj svoje ženské kvality do
života,
- iba žena, ktorá sa nebojí vidieť svoje tiene, strachy, zranenia
- iba žena, ktorá je odvážna uvidieť pravdu o sebe a pochopiť
čo sú ilúzie, domienky a hry ega,
- iba žena, ktorá nájde samú seba a pochopí, že iba ona je
tvorkyňou svojho života,
- iba žena, ktorá vedome preberá zodpovednosť za svoj život,
- iba tá žena sa stáva slobodná, silná, sebavedomá, samostatná
a nezávislá od hodnotenia okolia.

Príď sa znovuzrodiť a zaži transformačnú cestu 6-tich na seba nadväzujúcich celodenných ženských kruhov.

Čo je ženský kruh?
Tak ako sa odpradávna ženy stretávali v kruhu a podporovali jedna druhú navzájom, zdielali, tancovali, tvorili a odovzdávali si múdrosti zažitého, tak sa v dnešnej uponáhľanej dobe aj prostredníctvom ženských kruhov navraciame k prirodzenosti. Naberáme tak dôležitú výživu. Nech sa v tejto chvíli v tvojom živote deje čokoľvek, ver, že je to dočasné a iba ty sama to môžeš zmeniť. Pozývam Ťa preto do bezpečného kruhu žien, kde si bezpodmienečne prijímaná a kde nájdeš odpovede na tvoje dlho kladené otázky. Kde znovuobjavíš stratenú silu a chuť do života, sebaistotu, sebalásku.Prines si prosím: dlhú sukňu alebo oblečenie, v ktorom sa cítiš žensky a pohodlne, šatku na oči. Amulet, kamienok, prívesok, obľúbenú sošku, čokoľvek čo máš rada.

Môžeš sa tešiť na:
- intuitívny zmyselný tanec lona
- vedenú hudobnú meditáciu
- rituál prislúchajúci archetypu
- zdieľanie, prácu s vedomých dychom, dotykom, pohybom a mnoho cvičení.

TERMÍNY:
26.10, 23.11, 21.12, 25.1, 22.2, 6.stretnutie po vzájomnej dohode.

ČAS: v sobotu od 10,00 do cca 17,00 hodiny/raz mesačne

KDE: Hagia Sofia, Klincova 20, Bratislava

CENA: 50,00 eur/ 1 stretnutie ( Prvé stretnutie otvorené. V prípade, že nie si rozhodnutá, môžeš prísť na prvý seminár archetypu Panna-dievča,nacítiť si či je to to pravé pre Teba a rozhodnúť sa, či pokračuješ. V prípade samostatného vstupu cena 55,00 euro).
CENA za CELÚ SÉRIU: 250,00 euro/5 stretnutí + 6 stretnutie 45,00 euro - archetyp Kráľovná - tvorenie - ide o špeciálne stretnutie v ateliéry, kde si z hliny vlastnými rukami vytvoríme svoje Bohyne - seba :-) - sošku, svietnik, čokoľvek budete chcieť mať doma ako symbol svojej výnimočnosti a ženskosti. Tie sa vypália v peci a budú funkčné i na používanie. To bude záverečná tvorivá bodka za našou Cestou ženskosti :-)

V prípade záujmu si prosím rezervuj svoje miesto a napíš mi správu na cestazenskosti@gmail.com, kde obratom dostaneš viac info. POČET MIEST JE LIMITOVANÝ.

Sprevádzať Vás bude Michaela Paulenová - žena, matka, lektorka, absolventka ročného výcviku školy Kňažky Živeny, podporovateľka prirodzenej ženskej krásy s holistickým prístupom, certifikovaná lektorka tvárovej gymnastiky, novinárka, absolventka mnohých školení z oblastí aromaterapie, etikoterapie, psychológie, life koučingu a iných školení.
Referencie žien, ktoré absolvovali Cestu ženskosti budem pridávať v príspevkoch, keďže sem sa mi už viac textu nezmestí. :-)

Teším sa na spoločnú, výživnú vedomú cestu milá žena.
S láskou Miška