Cesta Ženskosti s Michaelou Paulenovou

25.01.2020

CÍTIŤ SA ŽENSKY, KRÁSNE A PRÍŤAŽLIVO TÚŽI KAŽDÁ ŽENA.
  
Možno si pre svoju krásu a rozvoj urobila a skúsila už mnoho. A možno stále cítiš, že Ti do skladačky sebapoznania stále pár kúskov chýba. Ak cítiš, že skutočná ženská sila,sebavedomie a príťažlivosť vyvierajú z hlbších vrstiev bytosti si tu správne. Preto som milá, pre Teba pripravila sériu transformačných ženských kruhov. Počas nich sa stretneš so svojou jedinečnosťou, ženskosťou, intuíciou a silou. Ucítiš seba naplno so všetkým, čo často pred svetom skrývaš. V ženskom kruhu budeš prijímaná bezpodmienečne a bezhodnotenia.

Pozývam ťa objaviť svoju skutočnú krásu a ženskosť, ktoré prichádzajú až po láskyplnom objatí seba, preliečení hlbokých zranení, prepustení nefunkčných vzorcov správania.)

Séria 5-tich ženských kruhov/seminárov+1 kruh v keramickej dielni
- Zážitkové precítenie potlačenej sily v nás cez archetypy - Panna,Milenka, Matka, Čarodejka, Vedma Starena-múdra žena a Kráľovná
- Znovuobjavenie prirodzených ženský kvalít, ktoré dostala do vienka každá žena
- Návrat k autenticite, radosti, sebaláske, sebahodnote, sebadôvere, sebaistote, k jemnosti, nežnosti, tvorivosti, kráse, sebavedomiu. - Návrat k sebe

TERMÍNY pre rok 2020 (soboty): 25.1., 29.2., 28.3., 18.4., 30.5. (posledný termín si dohodneme)

ČAS: od 10,00 hod. do 17,00 hod.
MIESTO: Hagia Sofia, Klincová 20, Bratislava

CENA: 250,- euro za Cestu ženskosti, (dá sa zaplatiť i na 2 splátky). Keramická dieľňa - archetyp Kráľovná- 50,- euro (platí sa zvlášť). Pôjde o špeciálne stretnutie v ateliéry, kde si z hliny vlastnými rukami vytvoríme svoje Bohyne - seba :-) - sošku, svietnik, čokoľvek budete chcieť mať doma ako symbol svojej výnimočnosti a ženskosti. Tie sa vypália v peci a budú funkčné i na používanie.
- Iba žena, ktorá sa vydá na cestu sebapoznávania,
- iba žena, ktorá vníma a cíti svoje telo, srdce a dušu,
- iba žena, ktorá rozvinie a integruje aj svoje ženské kvality do
života,
- iba žena, ktorá sa nebojí vidieť svoje tiene, strachy, zranenia
- iba žena, ktorá je odvážna uvidieť pravdu o sebe a pochopiť
čo sú ilúzie, domienky a hry ega,
- iba žena, ktorá nájde samú seba a pochopí, že iba ona je
tvorkyňou svojho života,
- iba žena, ktorá vedome preberá zodpovednosť za svoj život,
- iba tá žena sa stáva slobodná, silná, sebavedomá, samostatná
a nezávislá od hodnotenia okolia.

Príď sa znovuzrodiť a zaži transformačnú cestu svojej bytosti.
Zažiješ tanec, zdieľanie, cvičenia, vedené hudobné meditácie, prechodové rituály, tvorenie a mnoho iného.

Čo je ženský kruh?
Tak ako sa odpradávna ženy stretávali v kruhu a podporovali jedna druhú navzájom, zdielali, tancovali, tvorili a odovzdávali si múdrosti zažitého, tak sa v dnešnej uponáhľanej dobe aj prostredníctvom ženských kruhov navraciame k prirodzenosti. Naberáme tak dôležitú výživu. Nech sa v tejto chvíli v tvojom živote deje čokoľvek, ver, že je to dočasné a iba ty sama to môžeš zmeniť. Pozývam Ťa preto do bezpečného kruhu žien, kde si bezpodmienečne prijímaná a kde nájdeš odpovede na tvoje dlho kladené otázky. Kde znovuobjavíš stratenú silu a chuť do života, sebaistotu, sebalásku.Začíname archetypom Panna - dievča Čaká nás rituál Menarché - oslava prvej menštruácie, povieme si o ženskej cyklickosti a o tom, ako svoju premenlivosť žiť s úctou k svojmu telu a využívaj jej dary. Ako sa zbaviť bolestí bruška a žiť v súlade s cyklami svojho tela. Budeme tancovať, zdieľať, preliečovať, prepúšťať staré a nepotrebné a budeme sa tiež veľa sa smiať :-)

V prípade záujmu si prosím rezervuj svoje miesto a napíš mi správu na cestazenskosti@gmail.com, kde obratom dostaneš viac info. POČET MIEST JE LIMITOVANÝ.

Sprevádzať Vás bude Michaela Paulenová - žena, matka, lektorka, absolventka ročného výcviku školy Kňažky Živeny, podporovateľka prirodzenej ženskej krásy s holistickým prístupom, certifikovaná lektorka tvárovej gymnastiky, novinárka, absolventka mnohých školení z oblastí aromaterapie, etikoterapie, psychológie, life koučingu a iných školení.

Teším sa na spoločnú, výživnú vedomú cestu milá žena.
S láskou Miška