Chakra Evolucia joga na Slovensku

03.05.2019

Chakra Evolution Yoga - Yin styl joga, dychové cvičenia, meditácia, precítenie zablokovanych emócii, práca s prvými troma čakrami. Dotkneme sa toho ako sa zablokovaný hnev, hanba a strach môžu prejaviť v tele a ako môžme na tom začať pracovať.


Milí priatelia.
Srdečne vás pozývame na Workshop Chakra Evolution jogy.
Chakra Evolution joga je určená pre tých, ktorí sa túžia ponoriť do hĺbky svojej duše. Pre ľudí, ktorí sú pripravení začať počúvať vlastné telo cez pocity, precítenie zablokovaných emócií a všetkého, čo je v nerovnováhe. Pomocou jemnosti a statiky Yin jogy, práce s čakrami, dychových cvičení, meditácie sa dokážeme ľahšie napojiť na seba. Je to práca, s ktorou ideme do vnútra.
Chakra Evolution joga je vhodná aj pre začiatočníkov či úplných novicov jogy, ale prídu si na svoje aj skúsení jogíni. Cviky sú prispôsobené Vašim potrebám, či obmedzeniam tela.

PIATOK 3.5.2019 o 17.30

CENA: 25,-

MIESTO: Hagia Sofia-oáza pre telo i dušu
adresa: Klincova 20, BA- Ružinov

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ: - pohodlné oblečenie, teplú deku na spočinutie v záverečnej asáne, šatku na predĺženie rúk 

PARKOVANIE: Parkovanie voľné. Vo dvore. Vjazd z ľavej strany Klincová 22, pozdľž budovy do dvora. 

Kapacitne limitované.
Je vhodné zarezervovať si miesto.
PRIHLÁSENIE na:
janaadave@gmail.com


Možnosť pokračovania v praxi: po absolvovaní seminára je tu pozvanie pokračovania v praxi individuálne doma s možnosťou stretnúť sa s lektorkou 1-2x do mesiaca (skupinovo či individuálne) vrámci udržiavacích lekcií.
--------------------
Lektorka: JANA GORST
,,Som matkou, manželkou a zdravotnou sestrou s vyše 20-ročnou praxou, som učiteľkou Chakra Evolution jogy a jogy pre ľudí s rakovinou a chronických chorôb. Psychosomatika a alternatívna medicína ma vždy fascinovali. Rada spájam západnú medicínu s východnou.
Naše telo je múdre, väčšinou na nás hovorí dosť dlho predtým ako ako si ho začneme všímať. Je to práca na sebe, ktorá sa vie hlboko dotknúť našej duše.
Neponúkam zázračné vyliečenie, ale skôr ponúkam priestor či navodenie atmosféry, kde sa Vy budete cítiť v bezpečí a budete mať možnosť ísť do tých boľavých či tmavých miest samých seba. Ak Vás niečo z tohto zaujalo, budem sa na vás tešiť.,,