Chronická únava ako príležitosť návratu k sebe samému

22.09.2018

Prednáška a zážitkový workshop s Yehudom Tagarom

YEHUDA TAGAR,
múdry muž, láskyplný terapeut, jeden z najväčších učiteľov dnešnej doby. Tí z vás ktorí ho poznajú, už vedia. Tí ktorí ho ešte nepoznajú, majú tú príležitosť.

Chronická únava je vyčerpaná životná energia. V tele sa nazbierali dôsledky negatívneho myslenia, deštruktívnych emocionálnych vzorcov a nevhodného životného štýlu. V určitý moment pohár pretečie. Mimoriadne nepríjemná skúsenosť v sebe nesie potenciál bodu obratu, aby sa človek naučil o seba postarať, uzdraviť svoje vnútorné zranenia a získať prístup k životným zdrojom a zdrojom tvorivosti. Na to potrebuje rozvinúť hlbšie spojenie so sebou samým. A o to ide pri liečení chronickej únavy. Psychofonetika umožňuje priame spojenie s našim vlastným životným telom a umožňuje tak objaviť a zotaviť sa zo straty energie, zároveň nám poskytuje hlbšie spojenie s našou vnútornou bytosťou. Psychofonetika je metóda osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

Prednášajúci bude Yehuda Tagar, prednáška a workshop budú v anglickom jazyku, tlmočenie do slovenčiny je zabezpečené.

Vstupné: 15€

Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

Kedy: 12. október 2018

Yehuda Tagar - terapeut, učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrainskými koreňmi. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy na Slovensku. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu, ktorá sa volá Psychofonetika, vystavanú na základoch antroposofie, práce s gestom, zvukmi a metodickou empatiou. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutická sila. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť čo je nevidené, postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie.

Tešíme sa na vás,

Oáza Hagia Sofia

Najbližší termín akcie pripravujeme. V prípade záujmu nám dajte vedieť, budeme Vás informovať.

YEHUDA TAGAR