Cyklická žena - ochutnávkový večer na tému ženskej cyklickosti

13.01.2019

Milé ženy,
pozývam vás na ochutnávkový večer venovaný téme ženskej cyklickosti.

Všetky ženy sme cyklické ( dokonca aj tie, ktoré sú v menopauze a menštruáciu ako jasný signál tela už nemajú) a meníme sa každý mesiac - prechádzame 4 rôznymi fázami nášho cyklu. Každá táto fáza prináša so sebou určité zosilnené schopnosti. A práve vďaka pochopeniu toho ako sa meníme a zároveň využívaniu našich zosilnených schopností v každej fáze nášho cyklu dokážeme žiť náš život v plynutí, s väčšou radosťou a ľahkosťou.

Toto stretnutie som pripravila ako taký prvotný náhľad do tejto témy. Pre ženy, ktoré táto téma záujíma, niekde sa s ňou už prípadne stretli, ale chceli by sa o nej dozvedieť v základných rysoch niečo viac.

Preto sa na stretnutí dozviete základné infromácie o dynamickej, ovulačnej, predmenštruačnej aj menštruačnej fáze. Povieme si, ako si naplánovať svoje aktivity tak, aby sme ich robili v čase, keď nám to pôjde najľahšie a ako sa s nimi prípadne pohrať vtedy, keď nám to až tak nejde. Zo svojich skúseností ako certifikovanej lektorky Cyklickej ženy musím povedať, že vnímam, že v zásade dokážeme robiť vždy takmer všetko, jediné, čo sa mení je práve spôsob ako k týmto činnostiam pristupujeme a ako ich správne uchopíme.

A toto je presne to, čomu by som chcela počas nášho stretnutia venovať pozoronosť.

Zároveň mám pre vás pripravenú aj meditáciu na spojenie sa so svojim lonom a ešte jedno prekvapenie - nechcem totiž úplne všetko takto dopredu prezrádzať. -:)

Nuž prijmite pozvanie na malú ochutnávku cyklickej ženy vo vás, prijmite pozvaniu do kruhu žien, ktoré sa o tejto téme chcú dozvedieť niečo viac.

Kedy: Nedeľa 13. januára 2019 o 16:00 - 19:00

Cena: 26 € /osoba

Prihlasovanie: mailom na zarja01@gmail.com

Najbližší termín akcie: Nedeľa 13. januára 2019 o 16:00 - 19:00