Cyklická žena v nás - cyklické stretnutia

18.02.2020

SPOZNAJ, PRECÍŤ A NAUČ SA PRACOVAŤ S DARMI KAŽDEJ Z FÁZ SVOJHO CYKLU
ako bonus v rámci cyklu stretnutí dostaneš odo mňa nádherný DAR - osobné POŽEHNANIE ŽENSKÉHO LONA podľa Mirandy Gray

Milá žena,
už po ŠTVRTÝKRÁT otváram bránu a pozývam ťa na dobrodružnú cestu po zákutiach ženskej cyklickosti. Dovoľ mi ukázať ti, aké to je, keď vďaka naladeniu na vlnu ženskej cyklickosti, budeš žiť život s väčšou radosťou a ľahkosťou.

Možno už o ženskej premenlivosti aj čo to vieš, ale máš pocit, že v dnešnom svete nastavenom na lineárny výkon, sa cyklicky fungovať skrátka nedá. Že keď sa aj snažíš niečo zmeniť, po čase ťa zomelú staré vzorce a presvedčenia.

Možno máš pocit, že z toho bludného kruhu povinností, únavy a neustálej starostlivosti o všetkých a všetko naokolo hádam ani niet cesty von. Pretože sa často pristihneš pri tom, že seba a svoje potreby vnímaš vždy až na tom poslednom mieste.

Chcela by si teda vedieť ako si usporiadať život a najmä, kedy a ktorým veciam v práci, doma, v rodinnom, či partnerskom živote venovať pozornosť, nakoľko ťa v ich úspešnom plnení podporujú aj tvoje zosilnené schopnosti a dary v konkrétnej fáze tvojho cyklu?
Nuž teda, dovoľ mi ťa pozvať na zážitkový cyklus 8 cyklických stretnutí, obsahom ktorých bude najprv stanovenie si cieľov, ktoré chceš v rámci cyklickosti do svojho života pevne zaradiť a na ktorých budeme intenzívne počas nášho spoločného stretávania pracovať.
Pomôckou nám pri tom bude cyklická mapa, ktorú dostaneš ako súčasť našej spoločnej niekoľkotýždňovej práce. Cez vedomejšie vnímanie seba samej budeš hlbšie spoznávať jednotlivé dary každej fázy svojho cyklu.

Stretnutia sú naplánované vždy s odstupom 2 týždňov, aby si mala príležitosť pozorovať svoje zmeny v rámci cyklu, aby si mala príležitosť si ukotviť nové vzorce fungovania, či správania sa v tých istých situáciách. Aby si si aj cez spoločné zdieľania s ďalšími ženami na stretnutiach upevňovala svoje nové prístupy a začala pristupovať k veciam skutočne s väčšou ľahkosťou.

Počas nášho spoločného stretávania dostaneš odo mňa DAR - osobné požehnanie ženského lona - Womb blessing. Je to práca s energiou, ktorá zvyšuje vibráciu ženy, prebúdza v nej zablokované, či nečinné aspekty jej 4 ženských archetypov a otvára ich, aby viac vnímala svoju jedinečnosť a autenticitu. Zároveň pomáha ženám postupne vyliečiť a harmonizovať vzorce a bloky súvisiace s jej cyklickou prirodzenosťou a prináša do jej cyklickosti lásku, harmóniu, silu a sebadôveru.Na záverečnom stretnutí si spravíme krásny spoločný rituál vstupu do nového cyklického života.
Keď dochádza k zmenám, často je to bolestivé, resp. sa preskupujú rôzne veci v našich životoch. Aby si počas celého procesu, kým budeš so svojou cyklickosťou pracovať, mala podporu a možnosť zdieľať svoje zážitky súvisiace s premenou a novým prístupom skrze využívanie zosilnených schopností jednotlivých fáz cyklu, budeme mať vytvorenú spoločnú uzavretú FB skupinu, kde ti budem podporou, kde budem postupne uverejňovať ďalšie doplňujúce, či podnetné informácie a kde sa môžeš aj ty navzájom s iným ženami z našej uzavretej skupiny inšpirovať.

Ak ešte váhaš, prečítaj si zopár spätných väzieb od účastníčok, ktoré sa už takéhoto cyklu stretnutí zúčastnili:
"Cyklické stretnutia vo mne posilnili funkciu pozorovateľky. Ale tej vedomej, ktorá si všíma a uvedomuje, čo sa s ňou počas mesiaca deje. Preto dvojtýždňové odstupy medzi stretnutiami sú ideálne na nacítenie si všetkých fáz. Práca s cyklickou mapou mi pomohla ma lepšie pochopiť kedy a ako (ne)fungujem. Vedenie Dankou bolo obohacujúce a som rada, že dala veľký priestor nielen teórii, ale aj príkladmi z praxe a zdieľaniu. Rituály boli pekne vyskladané a doplnili program aj o zážitkovú časť. Určite odporúčam tieto stretnutia každej žene, ktorá je na ceste návratu k sebe."
Eva Kopecká

"Oceňujem dvojtýždňový rozostup medzi stretnutiami. Má to svoj význam. Tvoja komunikácia bola veľmi ženská a intuitívna a tým si nás viedla, aby sme sa aj my nechali unášať..vieš presne čo robíš a rob to tak ďalej."
 Margaréta Házel

"Lákalo ma zistiť viac o ženskej cyklickosti, no hľadala som vhodnú formu a hlavne lektorku. Danka je normálna žena, pracujúca v korporácii, nohami stojí pevne na zemi a to bola pre mňa záruka, že nás dokáže previesť touto citlivou témou. Pre mňa bolo najsilnejšie poznanie, že je normálne a prirodzené cítiť sa každý deň inak. Nebyť perfektná, dovoliť si oddychovať a robiť to, kam ma to ťahá práve v tej fáze, v ktorej som. Uvoľnila som každodenný tlak na výkon a viac si dovolím len tak byť a plynúť s tým, ako to práve je."
Soňa Ondrejková

"Dala si mi akoby návod na mňa. Konečne rozumiem, čo sa vo mne deje a môžem k sebe pristupovať s väčšou láskou a prijatím ako to bolo doteraz. To, čo som sa u teba naučila mi už nikto nezoberie a ak by som náhodou zabudla, prídem opäť, lebo viem, že žiť ako cyklická žena má pre mňa veľký význam".
Ali Žiaková

" Na kurz som sa prihlásila s cieľom dozvedieť sa o svojej cykličnosti ešte viac, konkrétne o dynamickej a ovulačnej fáze, ktorým som doteraz až tak veľmi nevenovala pozornosť. Vďaka Danke, ktorá ma pozývala objavovať kvality predmenštruačnej fázy aj v dynamickej a ovulačnej fáze (konkrétne kreatívneho písania a tvorby obsahu pre ženy, ktoré prišli o dieťatko na začiatku tehotenstva), som zistila, že každý deň môžem túto kvalitu využívať a nie je striktne viazaná len na obdobie pred menštruáciou. Má síce inú hĺbku a intenzitu, ale tá esencia je so mnou stále. Teraz viem, že nemusím čakať až na to správne obdobie a potom sa stresovať, že som zmeškala, či premárnila dary kreatívnej fázy. A to je to, čím ma kurz prekvapil, že mi vzal (našťastie) obmedzujúce presvedčenie, že jedna činnosť sa má robiť iba v jeden konkrétny čas, aby sme boli "správne" cyklické.
No keď sa naozaj ponoríte do spoznávania synergie všetkých fáz a nepostavíte na piedestál iba jednu (ako ja doteraz), rozvibrujete v sebe hravosť malého dieťaťa, ktoré sa teší z každého malého objavu. V tomto prípade z objavovania pestrofarebných odtieňov nášho sprievodcu - mesačného cyklu. Každé stretnutie bolo jedinečné a Danka ho vždy okorenila niečim novým, takže sme si mohli rozbaliť vždy iné darčeky a užiť si tak rôzne terapie. Z celého srdca ti Danka ďakujem za tvoje magické sprevádzanie novými zisteniami o daroch ženskej cykličnosti. A rovnako aj sebe, že som neváhala a poslúchla svoju intuíciu pridať sa k tebe na dobrodružnú trojmesačnú cestu randenia so svojím cyklom."
Miroslava Seňková (autorka projektu Dúhova Mama)

Ak by si sa chcela tohto cyklu stretnutí zúčastniť, tu sú bližšie informácie o čase, mieste konania a cene.
Miesto stretnutí: Hagia Sofia - oáza pre telo a dušu, Klincová 20, Bratislava - Ružinov
Termíny stretnutí: každý párny utorok v mesiaci - 18.2., 3.3., 17.3., 31.3., 14.4., 28.4, 12.5., 26.5. od 18,00 do 21,00

Cena cyklu stretnutí: 208 € (8x26 €)- možnosť platiť aj na viaceré splátky (po dohode).

Prihlasovanie cez FB je len informatívne, pre rezerváciu miesta je potrebné prihlásiť sa mailom na info@cestavedomejzeny.sk. Počet účastníčok je totiž, najmä vzhľadom na individuálnu prácu s každou z nich, limitovaný.

Niečo o lektorke DANIELA KRUŠINSKÁ TRUDIČOVÁ
Som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy a s nadšenim, cez svoje skúsenosti a prežité udalosti, ukazujem iným ženám ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.

Bola som tiež iniciovaná Mirandou Gray ako Moon Mother, aby som mohla ženám poskytovať požehnanie ženského lona.