Cyklus stretnutí s cyklickou ženou v nás

18.09.2018

Milé ženy,
určité mnohé poznáte, že my ženy fungujeme cyklicky a že sa počas mesiaca meníme, ale možno si kladiete otázku - dá sa cyklicky skutočne dlhodobo fungovať? Je možné naladiť sa na svoju vlnu cyklickej premenlivosti, zaradiť ju do svojho bežného života a nebyť neustále tou unavenou ženou, ktorá sa snaží myslieť na všetkých naokolo a seba vníma so svojimi potrebami na poslednom mieste?

Vnímam, že ak chceme niečo v tomto celom zmeniť, skutočne musíme začať od seba. Naučiť sa nielen žiť v súlade s cyklom, ale využívať našu cyklickosť a zosilnené schopnosti jednotlivých fáz v každej oblasti nášho života.

Dovoľujem si vás preto pozvať na cyklus 6 cyklických stretnutí, obsahom ktorých bude jednak stanovenie si cieľov, ktoré chcete v rámci cyklickosti do svojich životov pevne zaradiť a na ktorých budeme intenzívne počas nášho spoločného stretávania pracovať, Pomôckou nám pritom bude cyklická mapa, ktorú každá z účastníčok dostane ako súčasť našej spoločnej niekoľkotýždňovej práce. Cez vedomejšie vnímanie seba samej budeme hlbšie spoznávať jednotlivé dary každej z fáz menštruačníého cyklu.

Stretnutia sú naplánované vždy s odstupom 2 týždňov, aby každá z vás mala príležitosť pozorovať svoje zmeny v rámci cyklu, aby každá mala príležitosť si ukotvovať nové vzorce fungovania, či správania sa v tých istých situáciách. Aby sme si cez spoločné zdiešľania na stretnutiach upevňovali naše nové prístupy a začali pristupovať k veciam s väčšou ľahkosťou.

Na záverečnom stretnutí si spravíme krásny spoločný rituál vstupu do nového cyklického života.
Keď dochádza k zmenám, často je to bolestivé, resp. sa preskupujú rôzne veci v našich životoch. Aby ste počas celého procesu, kým budeme s našou cyklickosťou pracovať mali podporu a možnosť zdieľať svoje zážitky súvisiace s premenou a novým prístupom skrze využívanie zosilnených schopnosť jednotlivých fáz cyklu, budeme mať vytvorenú spoločnú uzavretú skupinu na FB, kde vám budem podporou a kde sa môžete aj vy navzájom inšpirovať.

Cena cyklu stretnutí - 138,€ ( 6x 23 € ) - možnosť platiť aj na 3 splátky, t.j. pred začatím kurzu a vždy po 2 absolvovaných stretnutiach.

Termíny stretnutí - bližšie informácie k najnovším termínom (jar 2019) nájdete medzi Novinkami

Prihlasovanie cez FB je len informatívne, pre rezerváciu miesta je potrebné prihlásiť sa mailom na zarja01@gmail.com alebo cez online rezerváciu. Počet miest v skupine je obmedzený.

Niečo o mne - som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy a s nadšením cez svoje skúsenosti a prežité udalosti ukazujem iným ženám ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá existovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagment, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby nás spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.

Teším sa na vás,

Daniela Trudičová

Najbližší termín akcie pripravujeme. V prípade záujmu nám dajte vedieť, budeme Vás informovať.