Cyklus stretnutí s cyklickou ženou v nás

23.05.2019

SPOZNAJ, PRECÍŤ A NAUČ SA PRACOVAŤ S DARMI KAŽDEJ Z FÁZ SVOJHO CYKLU


Milá žena,
nachvíľu si predstav, aké by to bolo, keby si vďaka naladeniu na vlnu ženskej cyklickosti, žila život s väčšou radosťou a ľahkosťou.Možno už o ženskej premenlivosti aj čo to vieš, ale máš pocit, že v dnešnom svete nastavenom na lineárny výkon, sa cyklicky fungovať naozaj nedá. Že keď sa aj snažíš niečo zmeniť, po čase ťa zomelú staré vzorce a presvedčenia.
Možno máš pocit, že z toho bludného kruhu únavy a neustálej starostlivosti o všetkých a všetko naokolo hádam ani niet cesty von. Pretože sa často pristihneš pri tom, že seba a svoje potreby vnímaš vždy až na tom poslednom mieste.
Chcela by si teda vedieť ako si usporiadať život a najmä, kedy a ktorým veciam v práci, doma, v rodinnom, či partnerskom živote venovať pozornosť, nakoľko ťa v ich úspešnom plnení podporujú aj tvoje zosilnené schopnosti a dary v konkrétnej fáze tvojho cyklu?
Nuž dovoľujem si ťa pozvať na cyklus 6 cyklických stretnutí, obsahom ktorých bude najprv stanovenie si cieľov, ktoré chceš v rámci cyklickosti do svojho života pevne zaradiť a na ktorých budeme intenzívne počas nášho spoločného stretávania pracovať.
Pomôckou nám pri tom bude cyklická mapa, ktorú dostaneš ako súčasť našej spoločnej niekoľkotýždňovej práce. Cez vedomejšie vnímanie seba samej budeš hlbšie spoznávať jednotlivé dary každej z fáz svojho cyklu.


Stretnutia sú naplánované vždy s odstupom 2 týždňov, aby si mala príležitosť pozorovať svoje zmeny v rámci cyklu, aby si mala príležitosť si ukotvovať nové vzorce fungovania, či správania sa v tých istých situáciách. Aby si si aj cez spoločné zdieľania s ďalšími ženami na stretnutiach upevňovala svoje nové prístupy a začala pristupovať k veciam skutočne s väčšou ľahkosťou.
Na záverečnom stretnutí si spravíme krásny spoločný rituál vstupu do nového cyklického života.
Keď dochádza k zmenám, často je to bolestivé, resp. sa preskupujú rôzne veci v našich životoch. Aby si počas celého procesu, kým budeš so svojou cyklickosťou pracovať, mala podporu a možnosť zdieľať svoje zážitky súvisiace s premenou a novým prístupom skrze využívanie zosilnených schopností jednotlivých fáz cyklu, budeme mať vytvorenú spoločnú uzavretú FB skupinu, kde ti budem podporou, kde budem postupne uverejňovať ďalšie doplňujúce, či podnetné informácie a kde sa môžeš aj ty navzájom s iným ženami z našej uzavretej skupiny inšpirovať.


Ak ešte váhaš, prečítaj si zopár spätných väzieb od účastníčok, ktoré sa už takéhoto cyklu stretnutí zúčastnili:
"Oceňujem dvojtýždňový rozostup medzi stretnutiami. Má to svoj význam. Tvoja komunikácia bola veľmi ženská a intuitívna a tým si nás viedla, aby sme sa aj my nechali unášať..vieš presne čo robíš a rob to tak ďalej." 
Margaréta Házel

"Lákalo ma zistiť viac o ženskej cyklickosti, no hľadala som vhodnú formu a hlavne lektorku. Danka je normálna žena, pracujúca v korporácii, nohami stojí pevne na zemi a to bola pre mňa záruka, že nás dokáže previesť touto citlivou témou. Pre mňa bolo najsilnejšie poznanie, že je normálne a prirodzené cítiť sa každý deň inak. Nebyť perfektná, dovoliť si oddychovať a robiť to, kam ma to ťahá práve v tej fáze, v ktorej som. Uvoľnila som každodenný tlak na výkon a viac si dovolím len tak byť a plynúť s tým, ako to práve je."
Soňa Ondrejková


"Dala si mi akoby návod na mňa. Konečne rozumiem, čo sa vo mne deje a môžem k sebe pristupovať s väčšou láskou a prijatím ako to bolo doteraz. To, čo som sa u teba naučila mi už nikto nezoberie a ak by som náhodou zabudla, prídem opäť, lebo viem, že žiť ako cyklická žena má pre mňa veľký význam".
Ali Žiaková


Ak by si sa chcela tohto cyklu stretnutí zúčastniť, tu sú bližšie informácie o čase, mieste konania a cene.
Miesto stretnutí: Hagia Sofia - oáza pre telo a dušu, Klincová 20, Bratislava - Ružinov


Termíny stretnutí: každý nepárny štvrtok v mesiaci - 25.4., 9.5, 23.5.,6.6., 20.6., 4.7.2019 od 18,00 do 21,00 

Cena cyklu stretnutí: 156 € (6x26 €)- možnosť platiť aj na 3 splátky - t.j. pred začatím kurzu, a vždy po 2 absolvovných stretnutiach.


Prihlasovanie cez FB je len informatívne, pre rezerváciu miesta je potrebné prihlásiť sa mailom na zarja01@gmail.com. Počet účastníčok je totiž, najmä vzhľadom na individuálnu prácu s každou z nich, limitovaný.


Niečo o mne:
Som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy a s nadšenim, cez svoje skúsenosti a prežité udalosti, ukazujem iným ženám ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.
DANIELA KRUŠINSKÁ TRUDIČOVÁ