Free your tantric body

17.10.2018

Tradičná Tantra Joga - Tao vedomého dotyku - Dychové techniky

Vydajte sa na cestu a naučte sa porozumieť svojmu telu a jeho prirodzenej múdrosti. Staňte sa sám sebe šamanom, liečiteľom aj múdrym radcom.

Prežitkový víkend, kde sa na vlastnom tele naučíte uvoľňovať prostredníctvom tradičnej tantra jogy a dýchacích a masážnych techník.

Víkend, ktorý venujete svojmu telu a jeho sebauzdravovaniu.
Spoznáte ( dávaním aj prijímaním) blahodárne účinky vedomého dotyku, ktoré môžete využívať vo svojom každodennom živote ( masírovanie detí, partnera) alebo pri profesionálnej práci s telom ( maséri, fyzioterapeuti, terapeuti osobného rozvoja).

Dotkneme sa starých indických učení, ktoré vychádzajú z véd, filozofie tantry, taa a zoznámite sa s technikami posilňujúce imunitu a celistvosť tela.

Ozdravný a prežitkový víkend spoznávania samého seba a podpory sebaliečenia na všetkých úroviach - fyzická, emočná a energetická.JOGA + DÝCHACIE TECHNIKY - Deň začneme rannou jogou. Tradičná tantra joga je pramatkou jogových štýlov. Naučíte sa zostavu asán a dýchacích techník, ktorých blahodarné účinky spoznáte okamžite. Zároveň sa láskyplne posúvajú hranice našej flexibility, liečia imunitnú aj pohybovú sústavu a spevňujú svalovú hmotu.

Tradičná tantra joga je mocná a liečivá kombinácia asán, dychových cvičení a meditácie. Prináša z hĺbky vekov posolstvo uvoľnenia, liečenia a meditácia tela na bunkovej úrovni. Dôrazom na jemné a nenásilné praktikovanie asán v hlbokom vnore do tmy a ticha podvedomej múdrosti tela zázračne rozširuje naše vnímanie plynutia telesnej vitálnej energie. A zároveň ako vedľajší produkt láskyplne posúva hranice našej flexibility, lieči pohybovú sústavu a spevňuje svalovú hmotu.

Tradičná tantra joga je staré umenie osobného rozvoja a sebapoznania pochádzajúce z drávidskej Indie. Vyučuje sa v južnej Indii v Shri kali ašráme. Prináša integráciu, obohatenie a veľkú vnútornú silu. Dokonalé uvoľnenie tela a vedomia, skľudnenie mysle a otvorenie srdca sú základným aspektom šťastného života. Zlepšuje pružnosť tela, spevnenie svalstva, efektívne odstránite drobné zdravotné problémy, posiluje imunitný a hormonálny systém.

Predchádzajúce skúsenosti s jogou nie sú nutné.

TAO VEDOMÉHO DOTYKU- je kombináciou thajských, ajurvedských a iných masážnych techník, prostredníctvom ktorých získate znalosť a skúsenosť, čo je vedomý dotyk a ako uvoľňovať telo.
Masážne techniky používané cez víkend neobsahujú prácu s nahotou ani intimitou.
Tento víkend je zároveň ochutnávkou pre záujemcov o ročnú certifikovanú školu TAO VEDOMÉHO DOTYKU, ktorú otvoríme v roku 2019 a je určená profesionálnym masérom na rozšírenie svojej praxe , ale aj tým, ktorí chcú s vedomým dotykom začať či už profesionálne, alebo v domácich podmienkach.O lektorovi:

Jayananda od roku 1998 pracuje na poli osobnej transformácie prostredníctvom jogových, meditačných, detoxikačných a masážnych techník ďalekého východu.
Používa vzácnu kombináciu starovekých tantrických princípov Indie a Tibetu spolu s metódami moderných tantrických učení Západu.

Je absolventom školy Tradičnej Tantra jogy Shri Kali ašrámu v Indii, cetifikovaným učiteľom thajských masáží a techník práce s posvätnou sexualitou systému Liečivé Tao. Pôsobí v Prahe,Bratislave a v južnej Indii.

Vyvinul vlastný systém "Abumandra Healing Therapy" a založil školu masážnych techník Tao vedomého dotyku. . Zaoberá sa čistením organizmu a detoxikačnými technikami. Usporadúva každoročné pobyty s Tradičnou tantra jogou v Južnej Indii.

KEDY: 26-28.október 2018

Program:
26.10 : od 18,30 - 20,30
27.10.: od 7,00- 19,00
28.10: od 7,00- 16,00

Lektor : Marcel Jayananda Harazim

Cena: 120 EUR

Zľava pre absolventov masážnej školy, pobytov v Indii a jogových víkendov s Jayanandom je 20% z ceny lektorného

Prihlasovanie :
Kontakt : Vladka Lukáčová info@sebavedomazena.sk , tel. : 0917 517 843
Miriam Fúzyová fuzyovam@yahoo.com ( HAGIA SOFIA)

Je potrebné sa dopredu prihlásiť a zaplatiť zálohu vo výške 50%. Na č. Účtu : SK7375000000004999935706, správa pre prijímateľa: jogovy vikend

Počet účastníkov je obmedzený na max. 12 z kapacitných dôvodov

Mimobratislavským účastníkom vieme poradiť s ubytovaním v okolí centra.

Najbližší termín akcie pripravujeme. V prípade záujmu nám dajte vedieť, budeme Vás informovať.