Himalájske misky s Tigranom v Bratislave - v skupine

13.09.2019

Ideš na misky prvýkrát alebo preferuješ jemnejšie skupinové vibrácie? Potrebuješ vypnúť po náročnom pracovnom týždni a naštartovať víkend kvalitným relaxom? Poď si ľahnúť na karimatku, zažiť a užívať si harmonické zvuky a jemné vibrácie viac ako 20 spievajúcich misiek z Nepálu a Indie.
Ide o klasickú relaxáciu, kde budeš mať na tele 1 najviac 2 himalájske misky.
Tentokrát sa najviac zameriame na oblasť panvy a krížov, podľa toho ako si ľahneš.
Vďaka miskám ručne vytepaným z rôznych kovov budeš môcť buď vypnúť alebo analyzovať uplynulý týždeň, hľadať riešenia k nedoriešeným otázkam a na konci relaxácie budeš cítiť svoje odpočinuté telo, uvoľnenú myseľ a pozitívnu atmosféru okolo seba.
Hlavu vypneš, vnútorný balans a pokoj nájdeš a oddýchneš si aj keď nechodíš na jogu / nemedituješ.

Registrácia od 17:50h (pre nováčikov už od 17:30h), začiatok relaxácie o 18:00 hod., trvanie približne 60 minút. Na podujatie, prosím, nemeškaj, keďže po 18:00h sa do budovy ľahko nedostaneš a zároveň by si rušil/a priebeh relaxácie:)

Kapacita: približne 10 osôb, nie je potrebné, aby si zabezpečil/a účasť ďalších ľudí :) Relaxovať budeš môcť, aj keď sa prihlási menej ľudí.
V prípade, ak ste väčšia skupinka, je možné podobnú relaxáciu alebo workshop zorganizovať vo vami vybranom termíne ako aj vo vami vybraných priestoroch :

Prihlasovanie: Tvoj záujem môžeš potvrdiť emailom na misky@tigran.sk alebo prostredníctvom správy tu. Pred a po relaxácii je možné absolvovať aj individuálnu masáž zvukom. Ak máš záujem zažiť viac ako 2 misky na tele, skús intenzívnu relaxáciu, napr. v stredu 14.8. o 17:45h. Viac tu: Himalájske misky intenzívne II s Tigranom pre 3 osoby.

Poplatok: 10 eur (11 eur od 1.9.2019). V prípade neúčasti sa poplatok nevracia z dôvodu výdavkov spojených s organizovaním podujatia a rezerváciou priestorov. Môžeš však zabezpečiť náhradu za seba :)

Zľavy:
1 euro za opakovanie workshopu do 2 týždňov
1 euro za odporúčanie workshopu s miskami osobe, ktorá sa aj jeho prvý krát zúčastní
1 euro pre osobu, ktorá na relaxáciu prinesie terapeutickú misku od Peter Hess Institut
2 euro pre zamestnancov Slovenská sporiteľňa

Platba: po tom, ako ti potvrdím účasť, prosím, uhraď poplatok za účasť na relaxácii na bankový účet SK83 8360 5207 0042 0300 2178 alebo cez VIAMO na 0911 135 728. Do poznámky / správy prosím uviesť dátum, na ktorý sa hlásiš a tvoje meno.

Oblečenie:
Prines si pohodlné oblečenie, nie je to však podmienka :) Karimatku, vankúšik, uteráčik, deku a pitnú vodu zabezpečíme. Ak ideš z práce alebo zo školy, nemusíš pred tým chodiť domov.

Miesto: HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu, Klincová 20, Bratislave. Vstup z dvora, 2. poschodie.
Parkovanie: vo dvore alebo v okolí oázy.

Kontakt:
Tigran Aleksanyan
misky@tigran.sk
mobil: +421 911 135 728
www.tigran.sk
============================
Som inštruktor himalájskych spievajúcich misiek a zvukový masér, od 6/2019 člen Európskej profesnej asociácie zvukových masérov so sídlom v Nemecku.
Už viac ako 16 rokov žijem na Slovensku. Dlhšiu dobu sa venujem rozvoju podnikania na Slovensku, aktuálne www.zacinamepodnikat.sk, Rady a tipy pre podnikanie.
Mám rád inšpiratívne príbehy, kvalitný dotyk a temperament. Stále skúšam a objavujem nepoznané. Prines zmenu do svojho života aj ty!
Pomôžem ti, aby sme inšpirovali aj ostatných:-)
Tigran


Titulná fota: Photo Atane