Himalájske misky s Tigranom - v skupine

26.04.2019

Máš problém so spánkom? Nevieš vypnúť alebo oddychovať? Stále niečo riešiš v hlave? Spievajúce misky ti pomôžu!
=================================
Vibračná a zvuková sila himalájskych spievajúcich misiek priaznivo pôsobí na telo, dušu i myseľ, dokonca za niekoľko minút...
Možno ich poznáš skôr ako tibetské misky, s Tibetom však už majú menej spoločného. Spievajúce misky, pôvodne ručne vytepané zo siedmych kovov, sa v súčasnosti vyrábajú predovšetkým v Nepále a v Indii.

Na workshope s miskami, ktorý pravidelne každý piatok organzujem v HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu v Bratislave:
• sa dozvieš viac o 16 himalájskych miskách a tingši, ktoré som si starostlivo vyberal a priniesol priamo z Nepálu,
• pokúsiš sa ich rozospievať,
• ľahneš si na karimatku a pod teplou dekou zažiješ ich príjemné vibrácie a zvuky, vďaka miskám "precestuješ kus vesmíru" a budeš hľadať vnútorný balans a pokoj.
• Keď sa vrátiš na "Zem" :-), budeš cítiť svoje odpočinuté telo, uvoľnenú myseľ a pozitívnu atmosféru okolo seba.

Registrácia od 17:45h, začiatok o 18:00 hod., trvanie do 90 minút. Na podujatie, prosím, nemeškaj, keďže po 18:00h sa do budovy ľahko nedostaneš a zároveň by si rušil/a priebeh podujatia :)

Kapacita: najviac 9 osôb, nie je potrebné, aby si zabezpečil/a účasť ďalších 8 ľudí :)
Workshop sa koná, aj keď sa prihlási menej ľudí.

V prípade, ak ste väčšia skupinka, je možné podobný worskhop zorganizovať vo vami vybranom termíne ako aj vo vami vybraných priestoroch :)

Ak máš záujem nechať misky spievať len pre seba, môžeš sa prihlásiť na individuálne stretnutie.

Prihlasovanie: Tvoj záujem môžeš potvrdiť emailom na misky@tigran.sk alebo prostredníctvom správy. V prípade ak nebude voľné miesto na workshope na daný týždeň, môžeš sa prihlásiť buď na individuálnu hodinu v ten deň alebo na iný piatkový workshop.

Poplatok: 10 eur. V prípade neúčasti sa poplatok nevracia z dôvodu výdavkov spojených s rezerváciou priestorov. Môžeš však zabezpečiť náhradu za seba :)
Zľavy:
x -1 euro za absolvovanie ďalšieho workshopu s miskami u Tigrana do 2 týždňov
x-1 euro za odporúčanie workshopu s miskami osobe, ktorá sa jeho prvý krát zúčastní u Tigrana

Platba: po tom, ako ti organizátor potvrdí registráciu, prosím, uhraď poplatok za účasť na podujatí na bankový účet SK83 8360 5207 0042 0300 2178 alebo cez VIAMO na 0911 135 728. Do poznámky / správy prosím uviesť dátum podujatia dátum konania workshopu a tvoje meno.

Oblečenie:
Pohodlné oblečenie, a pokiaľ máš rád/rada teplo, zober si aj teplé ponožky :) Karimatku, deku a pitnú vodu zabezpečím. 

Kontakt:
Tigran Aleksanyan
misky@tigran.sk
mobil: +421 911 135 728
www.tigran.sk
========================
====

O Tigran Aleksanyan
Som vyštudovaný ekonóm, certifikovaný masér, inštruktor jogy smiechu a himalájskych spievajúcich misiek. V januári 2019 som sa vrátil z Nepálu a rád sa podelím o tajomstvo práce s miskami, ktoré som tam mesiac spoznával. Už viac ako 16 rokov žijem na Slovensku. Dlhšiu dobu sa venujem rozvoju podnikania na Slovensku (www.zacinamepodnikat.sk, Rady a tipy pre podnikanie), prekladom a koordinácii eventov / projektov. Mám rád inšpiratívne príbehy, kvalitný dotyk a temperament. Stále skúšam a objavujem nepoznané. Prines zmenu do svojho života aj ty! Pomôžem ti, aby sme inšpirovali aj ostatných:-)

Titulná fota: Photo Ataner🙏💜