Himalájske misky s Tigranom - veľká skupina

11.10.2019

Ideš na misky prvýkrát alebo preferuješ jemnejšie skupinové vibrácie? Potrebuješ vypnúť po náročnom pracovnom týždni a naštartovať víkend kvalitným relaxom? Poď si ľahnúť na karimatku, zažiť a užívať si harmonické zvuky a jemné vibrácie vo väčšej skupine približne 15 ľudí.

Môžeš sa tešiť na:
- slnečný feng gong
- približne 30 spievajúcich misiek z Nepálu a Indie a môžeš si vyskúšať na nich zahrať
- tingšu, vajru
- kalimbu
- veterné zvonkohry
- vietnamskú drumbličku
- tvárovú sprchu

Ide o klasickú zvukovú relaxáciu, kde budeš mať na tele 1 najviac 2 himalájske misky. Ak máš záujem o relaxáciu intenzívnejšiu alebo v menšej skupine, pozri si termíny na www.tigran.sk/terminy.
Zameriame sa na oblasť panvy a krížov alebo na lopatky alebo hrudník, podľa toho ako si ľahneš.
Vďaka gongu a miskám ručne vytepaným z rôznych kovov budeš môcť vypnúť hlavu alebo hľadať kreatívne riešenia k nedoriešeným otázkam. Na konci relaxácie budeš cítiť svoje odpočinuté telo, uvoľnenú myseľ a pozitívnu atmosféru okolo seba.

Hlavu vypneš, vnútorný balans a pokoj nájdeš a oddýchneš si aj keď nechodíš na jogu / nemedituješ.

@Registrácia od 17:55h (pre nováčikov už od 17:30h), začiatok relaxácie o 18:00 hod., trvanie približne 60 minút. Na podujatie, prosím, nemeškaj, keďže po 18:00h sa do budovy ľahko nedostaneš a zároveň by si rušil/a priebeh relaxácie:)

@Kapacita: približne 15 osôb, nie je potrebné, aby si zabezpečil/a účasť ďalších ľudí :) Relaxovať budeš môcť, aj keď sa prihlási menej ľudí.

V prípade, ak ste väčšia skupinka, je možné podobnú relaxáciu alebo workshop zorganizovať vo vami vybranom termíne ako aj vo vami vybraných priestoroch :)

@ Prihlasovanie: Tvoj záujem môžeš potvrdiť emailom na misky@tigran.sk alebo prostredníctvom správy tu. Pred a po relaxácii je možné absolvovať aj individuálnu masáž zvukom alebo intenzívnejšiu relaxáciu. Viac o zvukovej masáži na www.tigran.sk/zvukovamasaz a info o termínoch sa dozvieš na www.tigran.sk/terminy.

Zvukovú relaxáciu neodporúčam absolvovať ženám v ranom štádiu tehotenstva do 3 mesiacov.@Poplatok: 11 eur. V prípade neúčasti sa poplatok nevracia z dôvodu výdavkov spojených s organizovaním podujatia a rezerváciou priestorov. Môžeš však zabezpečiť náhradu za seba :)

@Zľavy:
1 euro za opakovanie relaxácie (alebo zvukovej masáže) do 2 týždňov
1 euro za odporúčanie relaxácie osobe, ktorá sa aj jej prvý krát zúčastní
1 euro pre osobu, ktorá na relaxáciu prinesie terapeutickú misku od Peter Hess Institut
1 euro pre osobu, ktorá sa relaxácie zúčastňuje pri príležitosti svojich menín alebo narodenín
2 euro pre zamestnancov Slovenská sporiteľňa

@Platba: po tom, ako ti potvrdím účasť, prosím, uhraď poplatok za účasť na relaxácii na bankový účet SK83 8360 5207 0042 0300 2178 alebo cez VIAMO na 0911 135 728. Do poznámky / správy prosím uviesť dátum, na ktorý sa hlásiš, čas a meno účastníka/účastníčky.

@Oblečenie:
Prines si pohodlné oblečenie, ak potrebuješ. Ležíme oblečení. Karimatku, vankúšik, uteráčik na oči, deku a pitnú vodu zabezpečíme. Ak ideš z práce alebo zo školy, nemusíš pred tým chodiť domov.

@Miesto: Sála Ametyst, HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu, Klincová 20, Bratislava - Ružinov. Vchod z dvora, 1. poschodie, zvonček Hagia Sofia II. Najbližšia 🚶‍♀️🚶‍♂️🚋MHD zastávka je Slovanet.
@Parkovanie: Môžete voľne parkovať🚲🛴 🛵🚗vo dvore alebo nablízku. Vjazd/ Výjazd len z ľavej strany bodový Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora.
(Ďalšie možnosti parkovania: https://mileticova.sk/ulica/parkovanie/)

@Kontakt:
Tigran Aleksanyan
misky@tigran.sk
mobil: +421 911 135 728
www.tigran.sk
============================
Som inštruktor himalájskych spievajúcich misiek a zvukový masér, od 6/2019 člen Európskej profesnej asociácie zvukových masérov so sídlom v Nemecku. Fascinuje ma svet zvukov a vibrácií, ktoré pretavujem do organizovania skupinových relaxácií a zvukových masáží.
Už viac ako 16 rokov žijem na Slovensku. Dlhšiu dobu sa venujem rozvoju podnikania na Slovensku, aktuálne www.zacinamepodnikat.sk.

Mám rád inšpiratívne príbehy, kvalitný dotyk a temperament. Stále skúšam a objavujem nepoznané. Prines zmenu do svojho života aj ty!

Pomôžem ti, aby sme inšpirovali aj ostatných:-)

Titulná fota: Photo Ataner💜