Jóga a mantra ~ znovuspojenie

02.11.2018

Harmónia prítomná vo vnútri nás samých vykvitá v tomto seminári na povrch našich všedných dní, skrze stáročia fungujúcim technikám - Jóge a Mantrovaniu , ktoré od veky vekov patria k sebe spolu s hlbokou relaxáciou v sfére zvukov tibetských spievajúcich mis a hudobno-terapeutických nástrojov.V prvej jogovej časti nás prevedie skúsenosťou so silou uvoľnenia, dychu a odovzdania Kristy - lektorka hlbokej, jemne plynúcej a vnútorne zameranej Tradičnej Tantra Jógy, kde sa v dlhšom spočinutí v asánach skrze uvoľnenie stretneme s krásou svojej vlastnej prirodzenosti,ticha, pravdy...

V tele, mysli a duši otvorenej jogovou praxou necháme následne rozoznieť vibrácie posvätných mantier a piesní dotýkajúcich sa liečivých síl prítomných vo vesmíre - v nás samých. V sprievode Honzu (Ganéši), hudobníka s dlhodobou skúsenosťou s mantrovaním a hudobným sprevádzaním.
Tento liečivý a krásny proces sa na záver rozostúpi a ukotví do celého bytia v kúpeli jemných vibrácií a tónov tibetských mis, Ladičky Duše( solfeggio frekvencie), flauty a aromaterapie .. až necháme moc prítomného okamihu vliať sa do svojich dní, výziev, radostí a zámerov.
Jóga, mantry , tibetske misy, vonné olejíčky, hydroláty a hudba sú samo o sebe celistvé a fungujúce techniky ktoré nás prevedú vrámci jedného workshopu na ceste za sebapoznaním, pravdou a vedomím.

O nás 👫

Kristy Rybanská
Vedie hodiny Tradičnej Tantra jógy ku ktorej si našla zaľúbenie v indickom ášrame.
Jóga sa stala pre ňu inšpiráciou pochopenia svojho vnútorného sveta, zvedomovanie sa v prítomnom okamihu, hľadania pravdy a rozspomínania sa.
Skrze túto skúsenosť sa jej život začal výrazne meniť . Hodiny Tantra jogy vedie v jogových centrách po Slovensku a Čechách, festivaloch a priateľských stretnutiach a svoje hodiny obohacuje o muzikoterapiu a aromaterapiu.

S ľudským potenciálom a liečením pracuje na vedených hodinách i osobných terapiach liečením tibetskymi miskami a ladičkou duše s posvätnými solfeggio frekvenciami a využitím aromaterapie a alchýmie starodávnych olejov k meditácii a zvedomovaniu krásy a vône života samotného.
www.esencia.si

fb: Na cestách životom s Kristy /prejdi na FB/

Jan Kramář
Láska a obdiv k různým kulturám a náboženstvím mě životem provázejí již dlouho. Okrom a i skrze studium religionistiky mě postupně nadchly výstupy mnoha tradic, a cestou do mnohých z těch mi často byla hudba dané tradice. S indickými mantrami a indickou hudbou všelikých barev a tónů do mého života vstoupil nádherný rozměr a síla a tato obliba přerostla postupně skrze zpívání si manter při všech příležitostech, až k mnoha různým kruhům se stejnou oblibou. Za dobu kterou se s mantrováním setkávám, už mi bylo prostředkem k mnohým přelomovým, hlubokým a opravdovým momentům mojeho života. Jedny z nejkrásnějších zážitků a vhledů pak často přineslo setkání vícero stejně naladěných bytostí. Od sotva znatelného, rozptýleného, ale nakonec velmi dobře identifikovatelného vlivu na každodenní život působící celkovou mnohem hlubší a opravdovější kvalitu, až po intenzivní momenty požehnání, spojení, vděčnosti a hlavně bezobsažné tichosti, která v menších či větších přpomenutích ukazuje jak jednoduchá a blízká je prostá přítomnost a jak banální a pomíjivá se v jejím světle jeví vážnost všech životních peripetií.

https://www.facebook.com/watchmantri/

V obchodíku privezieme so sebou pre vás prírodné parfémky, šamanske esencie, kvetové vody a hydrolaty, vzácne kamene a kryštály, homemade šampóny a mydlá , ovocné bio roličky a všeličo iné ☀️

Od vás 👫

Moc díky za všechno! Několik dní po mantrování fascinovaně pozoruji, že se v mém životě v důležitých oblastech najednou uvolnila cesta. Tam kde dlouhou dobu byla zeď a nevěděl jsem co s tím, jsou teď dveře a dá se s tím pracovat a jít dál.

Jsem z toho nadšený, konečně je tu něco, co pro to můžu dělat, směr, kterým se dá reálně jít a posunout se. Je to pro mě úžasné, že to spojení s Ganeshou opravdu funguje a cesta se uvolnila. Díky! ❤️🙏Tisíceré diky, za včerejší úžasnou možnost si po dlouhé době zazpívat z plných plic, bez strachu, že spletu slova. 😉

Díky Ganéšo, muzikanti a všichni co jsme spolu zněli a byli. Příště zas!Děkuji za krásný večer, mé srdce, mysl, tělo i Duše jsou přeplněny nádhernou hlubokou energií.....💜💜💜

Termín: štvrtok 15.11.2018
v čase: 17:30- 21:30
Cena: 30,-

INFO: Lekcia jógy začína načas tentokrát o 17:30hod. T.z treba prísť s dostatočným časovým predstihom. Časový priestor ktorý si na to vytvoriš, bude stáť za to 🙂

ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:
- pohodlné oblečenie
- šatku na predĺženie rúk
Ak máš záujem, daj vedieť.
Vzhľadom na kapacitné obmedzenie je vhodné zarezervovať si svoje miesto.

Teším(e) sa na vás.

Najbližší termín akcie pripravujeme. V prípade záujmu nám dajte vedieť, budeme Vás informovať.