Jóga mesiaca v nove - workshop

28.09.2019

Srdečne vás pozývam na špeciálny jógový workshop zameraný na prepojenie energie v tele s energiou mesiaca v nove cez jógovú prax.
Keď je mesiac v nove, otvára sa pre nás energia nového potenciálu, a je len a len na nás, čím ho vo svojom živote naplníme. Jóga nám umožňuje kultivovať energiu, ktorá v nás prúdi a ktorú dokážeme nasmerovať do toho, po čom v hĺbke srdca túžime a do toho, čo potrebujeme, aby sme boli šťastní. Preto sa v období novu sústreďujeme na svoje zámery, želania a túžby, nový začiatok alebo reštart, nové projekty a všetko, do čoho cítime, že potrebujeme nasmerovať svoju energiu, aby mal náš život naozaj zmysel.

Špeciálnou jógovou zostavou a meditáciou zameranou na nov mesiaca v znamení Váh sa naladíme na energiu novej rovnováhy, harmónie a mieru vo svojom živote. Okrem toho, keď je mesiac v nove v znamení Váh, otvára sa nám aj potenciál pre nové, zmysluplné spolupráce a kontakty s druhými ľuďmi.

Mesiac v nove je pre nás pozvánkou do nového rozmeru žitia, rozmýšľania, vnímania, fungovania. Tento workshop je určený pre tých, ktorí vo vnútri cítia, že sa potrebujú posunúť vpred a napĺňať v tomto živote svoj najvyšší potenciál.

Termín: 28.september 2019, čas: 11:00-18:00hod
(počas workshopu budeme mať k dispozícii 45min pauzu na obed)

Miesto: HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu, Klincová 743/20, Bratislava

Cena: 55eur

Registrácia: emailom na lucia.wister@gmail.com
(Počet miest je obmedzený.)

Teším sa na stretnutie s vami a spoločnú jógu a meditáciu zameranú na čistú energiu nového potenciálu.

Namaste.
Lucia