Mamy a dcérenky

19.10.2019

Milé ženy,
tentokrát zvolávam do nášho kruhu nielen vás, ale aj vaše dcérky vo veku 9 - 13 rokov.

Ako mama takmer 9 ročnej a 13 ročnej dcérky vnímam ako sú naše vzájomné vzťahy niekedy krásne vyladené a niekedy je naozaj náročné sa navzájom pochopiť. Ich potreby aj osobnosť sa kreuje, mení, naše dievčatká nám vyrastajú pred očami, menia sa v mladé slečny a keď nechceme s nimi stratiť tú čarovnú, vzájomne blízku komunikačnú linku a najmä ich pocit dôvery, že sa s nami môžu porozprávať skutočne o čomkoľvek, je dôležité na našom vzťahu už v tomto období pracovať a vytvárať si naozaj spoločný vedomý čas len jedna pre druhú.Preto vytváram, s veľkou pokorou k tomu celému, priestor na takýto spoločný vedomý čas pre mamu a jej dcéru.

Budeme spoznávať jedna druhú z uhlov pohľadu ako to možno v našich životoch nie je úplne bežné, budeme spolu tancovať, tvoriť, venovať si veľa vzájomnej pozornosti, rozmaznávať sa, zapájať všetky zmysly nášho tela.Zároveň sa budeme spolu hravou formou rozprávať o daroch menštruačného cyklu, o tom, čo všetko do našich životov prináša, prečo je to tak a ako vieme toto všetko využívať v bežnom živote.

Aby naše dcérky mohli byť na všetko to, čo ich čaká v súvislosti s menštruáciou a cyklickou premeny ženy v živote, viac pripravené. Aby si mohli začať vytvárať vzťah k menštruácii, no aj k svojmu telu už v tomto veku možno troška inak ako sme to mali my.
Sama na sebe tiež vnímam, že jedno je byť cyklickou ženou, ktorou som, no učím sa byť aj cyklickou mamou - vnímať potreby svojej už cyklickej dcérky, jej premeny a je to pre mňa rovnako nový svet.
S dôverou sa otváram teda aj tomuto krásnemu poslaniu. Sprevádzať nielen maminy, ale aj ich dcérky po čarovnom svete ženskej cyklickosti.

Stretnutia sa budú konať raz za mesiac.

Miesto konania: Hagia Sofia - oáza pre telo i dušu, Klincova 20, BA- Ružinov, vchod z dvora, 

Parkovanie: Voľné parkovanie vo dvore, vjazd/ výjazd z ľavej strany budovy Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora.

(Ďalšie parkovanie možnosti: https://mileticova.sk/ulica/parkovanie/)

Cena za jedno stretnutie pre mamu a dcérku - 30 €

Keďže počet miest je limitovaný, prosím o prihlasovanie mailom na info@cestavedomejzeny.sk
Teším sa na hravý spoločný čas s našimi dcérenkami.

Niečo o mne:
Som certifikovanou lektorkou Cyklickej ženy a s nadšenim, cez svoje skúsenosti a prežité udalosti, ukazujem iným ženám ako sa dá s ľahkosťou a radosťou žiť v súlade s cyklom. Pohybujem sa v korporátnom svete a zistila som, že aj v takomto prostredí sa dá fungovať cyklicky a využívať v plnej miere cyklický timemanagement, vďaka ktorému dokážeme fungovať veľmi efektívne, no zároveň byť v pohode aj vo fázach, kedy nám to štandardne až tak nejde. Ako nadšená vyznávačka takéhoto žitia by som sa chcela o moje tipy a poznatky deliť aj s ostatnými ženami, aby spokojných a rozžiarených žien bolo stále viac.

Bola som tiež iniciovaná Mirandou Gray ako Moon Mother, aby som mohla ženám poskytovať požehnanie ženského lona.


Daniela Krušinská Trudičová