Mandala

16.11.2018

Víkendový seminár
"Mandala-harmonizácia človeka a prírody".

16.-18.11.2018 (piatok 14 - 20 h, sobota 10 - 18 h, nedela 9 - 17h)

Čo spolu zažijeme :
- teoretický výklad (náhľad indo-tibetskej filozofie a psychológie)
- meditácie na elementy
- spontánnu maľbu
- yin jogu

O seminár je zvýšený záujem a je pravdepodobné, že ho budeme ešte opakovať. Po registrácii Vás budeme mailom informovať o jeho obsadenosti a reprízovanom termíne.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqF3HfQNDZNdNT7wexF2ZueRJ9R4QYnMQ5VlbTrilkEGPUUw/viewform

Mandala seminár je určený pre osobný rozvoj prostredníctvom spájania sa s piatimi kvalitami elementov - energií na fyzickej, psychologickej a energetickej úrovni s cieľom rozvíjania zdravého spojenia s prírodnými energiami našej vnútornej existencie a vonkajšieho sveta.

  • Tibetská meditácia na elementy
  • Spontánna kresba mandaly

Päť elementálnych pôvodných síl (zem, voda, oheň, vzduch, priestor) je základom všetkej existencie: jednotlivca i celého vesmíru. Ideálne fungovanie piatich elementálnych síl je potrebné pre zdravé pokračovanie existencie vesmíru a ľudí.Kresba mandaly odhaľuje, ktorý prevládajúci vzorec je potrebné liečiť a pomáha znova nastoliť optimálne fungovanie piatich elementálnych síl.Budete mať možnosť maľovať a porozumieť svojim individuálnym mandalám, vychádzajúcim z vašich vlastných fyzických, psychologických a energetických skúseností s kvalitami elementov. To znamená, že budete schopní tieto kvality vyjadriť, prehĺbiť a objaviť slabé miesta, ktoré vyžadujú vašu pozornosť a prácu na sebe. • Yin jógaYin jóga je ľahká forma jógy, s hlbokým účinkom na telo, myseľ a energiu. V jednotlivých pozíciách sa zotrváva dlhší čas a v uvoľnenom stave.S pribúdajúcim vekom sa spojivové tkanivá skracujú a vysychajú. Následne naše telo stráca svoju pôvodnú vitalitu a pozíciu.Yin jóga má hlboký účinok na spojivové tkanivá, lieči a navracia telu predchádzajúcu vitalitu.Oživenie prúdenia prány v energetických kanáloch napomáha liečeniu tela a jeho omladeniu, vďaka čomu sa nám otvára prístup k hlbším úrovniam meditácie.Yin jóga je vhodná pre všetky úrovne cvičiacich. Pozície sa dajú cvičiť jemne a efektívne v každom veku.Na tomto seminári budete:- rozvíjať a uvádzať do rovnováhy svoju myseľ, telo a energiu- praktizovať hlbokú meditáciu na elementy a yin jógu- získavať skúsenosti so spontánnou kresbou mandaly- získate analýzu svojich elementov a dostanete pokyny ako ich uviesť do rovnováhySeminár a cvičenia vedie Liisa Vuorinen, psychologička, psychoterapeutka, (University of Rochester Medical School New York), Semrig Thablam Mawa (Unity in Duality). Trénerka psychoterapeutov, certifikovaná lektorka jógy. Študovala budhizmus od roku 1988 u mnohých tibetských lámov. Workshopy vedie v rámci vzdelávacieho systému Jednota v Dualite.

Príspevok: 120 Eur

Tešíme sa na Vás.

Najbližší termín akcie pripravujeme. V prípade záujmu nám dajte vedieť, budeme Vás informovať.