Meditačný kruh na liečenie seba a sveta

21.09.2018

Milí krásni ľudia, inšpirovaná letným putovaním po prastarých megalitických chrámoch Malty a niekoľkotýždňovým pobytom v budhistickom centre som pocítila túžbu spojiť sa s podobne naladenými ľuďmi a spoločne praktikovať meditáciu milujúcej láskavosti ako nástroj rozvíjania lásky k sebe a k ostatným bytostiam na Zemi. Je to veľmi jednoduchá a pritom silná technika, ktorá nielen uvoľňuje telo a myseľ, ale aj otvára srdce prijatiu seba samého i všetkých ostatných okolo nás.
Aby sme ľahšie preladili z ruchu bežného dňa, budeme najskôr chvíľu zdieľať, voľne tancovať, dýchať a po meditácii sa do sýtosti vyobjímame - vraj potrebujeme až štyri objatia denne na to, aby sme sa cítili šťastní.

Nie sú potrebné žiadne tanečné, meditačné ani objímacie skúsenosti. Ideálne je absolvovať všetkých 9 stretnutí, pretože meditáciu budeme postupne prehlbovať a predlžovať.


Cena celého cyklu je 63 Eur. Pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastňovať pravidelne, ponúkame aj možnosť prísť na jednotlivé stretnutia, vtedy je vstupné 9 Eur. Platí sa na mieste v hotovosti.

Prihlasujte sa prosím emailom na slivag@hotmail.com. Počet miest je obmedzený. Ak máte chuť zrelaxovať po pracovnom týždni a cítite tak ako ja túžbu nejakým spôsobom prispieť k šíreniu dobra, lásky a svetla do sveta, pridajte sa ku mne.

Teším sa na Vás KAŽDÝ PIATOK od 28.9.2018 do 30.11.2018 o 19:00 v oáze pre telo a dušu HAGIA SOFIA.

Gabi Slivinská

Niečo o mne: moja vášeň pre angličtinu a hľadanie zmyslu života ma priviedla k tlmočeniu i absolvovaniu rôznych zaujímavých seminárov osobného a duchovného rozvoja v oblasti práce s energiami, meditácií, konštelácií, ženských kruhov a zdravého sesterstva, budhizmu a ďalších, čo toto leto vyústilo do inšpirácie začať spoločne aktívne šíriť vibrácie lásky a svetla nezabúdajúc pritom ani na seba. Krátko na to sa objavil nástroj i priestor a moje srdce zaplesalo. Buďme tou zmenou, ktorú chceme vidieť alebo aj: Buďme tým svetlom, ktoré hľadáme... a hlavne robme to spolu! 🙂

Teším sa na vás, Gabi Slivinská v Oáze Hagia Sofia