Menštruácia : Deštrukcia alebo Tvorivosť

11.09.2018

Ako môžeš premeniť slabosť na výhodu?

Milá žena, ako prežívaš svoj cyklus, rozumieš mu? Vnímaš jednotlivé fázy svojho cyklu a poznáš svoje zosilnené schopnosti v každej z nich? A ako vnímaš svoju menštruáciu a čo počas nej vo svojom vnútri cítiš? Vieš o tom, že práve v menštruačnom období sa v tebe prebúdzajú dary, ktoré sa dedia v tvojom rode v podstate už od nepamäti?

My ženy sme intenzívne prepojené so zemou a naše lono sa v mnohom podobá zemi. Má v ňom domov svetlo i tma, teplo i chlad, život i smrť, láska i bolesť. V tomto mieste každý mesiac sa narodí nové a zomiera staré. To, čo už telu neslúži, odchádza preč.

Prostredníctvom meditácie a tvorivých intuitívnych techník budeme hľadať odpovede rôznych podôb a foriem, aby sme pochopili, v čom sme výnimočné. Ponoríš sa do seba a okrem svetla sa stretneš s temnotou, ktorú potrebuješ prijať. Ako hlboko si dovolíš ísť je len tebe, pretože skrze to zistíš, kým si a kým sa dokážeš stať. Prvou časťou nás bude sprevádzať Danka Trudičová (Certifikovaná lektorka Cyklickej ženy prednáša a zdieľa svoje vnemy, poznatky a skúsenosti o cyklickom timemanagemente so ženami s cieľom podporiť harmóniu v živote ženy). Druhou časťou nás prevedie Valika Agaphe Polakovičová (Milovníčka umenia pomocou tvorivosti spoznáva samu seba a svet, maľuje a vyrába osobné sviečky, organizuje tvorivé kruhy pre ženy).

Program:1.časť
• Cyklický timemanagement
a) Žena a ženský cyklus - Spoznajme dary každej z fáz ženského cyklu
b) Menštruácia - Čo všetko nám prináša, detailný náhľad na túto fázu nášho cyklu2.časť
• Tvorivosť
a) Žena a tvorivosť - Kedy, ako a čo tvorím?
b) Tvorivosť alebo deštrukcia: Pomocou ateterapeutickej práce sa dozvieš veľa o sebe samej. Aká si a aká chceš byť? Kde prebýva svetlo a kde temota? A budeš hľadať súlad týchto dvoch protichodných polarít.
3.časť
•Meditácia : Liečenie ženskej rodovej línie - nadviažeš spojenie so svojim rodom i rukami.
• Maľba na sviečku: To, čo sa ti vyobrazí v meditácii, stvoríš do hmoty svojimi rukami.Cena: 58€V cene lektorné a materiál.
Vyberieš si sviečku (rozmery 65x180 mm), na ktorú si namaľuješ to, čo je dôležité pre tvoje ženstvo. Potom si ju vezmeš domov a budeš s ňou ďalej pracovať.Termín konania : 15.september 2018

Čas konania: 9,30 - 16,30 (prosím príď aspoň o 15 minút skôr, aby si sa stihla v pokoji zorientovať, občerstviť a urobiť si priestor)

Počas celého dňa bude k dispozícii voda, káva, čaj, malé občerstvenie . Môžeš priniesť aj ty niečo na náš spoločný stolček hojnosti.

Na seminár si zober pohodlné oblečenie, v ktorom budeš môcť sedieť, či ležať na zemi. V centre sú yogamatky, ak však máš a preferuješ vlastné hrubšie karimatky, či vankúšiky, môžeš si ich priniesť, aby si mala počas dňa maximálne pohodlie.