Mystérium ženských rituálov

16.09.2018

Cyklus sebaprežitkových seminárov o ženskej mágii, rituáloch, ceremóniách a ich praktikovanie.
Ženská mágia a rituály sú veľmi individuálna a intuitívna cesta, no aj tie majú svoje zákonitosti a pravidlá, aby skutočne fungovali a spolupracovali s prírodnými silami. Pre ženy, ktoré chcú tvoriť ženské kruhy, ceremónie a rituály, ale aj tie, ktoré si chcú tvoriť rituály pre seba a pre svoju rodinu. Pre ženy, ktoré túžia ísť do hĺbky ženskej mágie a naučiť sa ich tvoriť.

Ženské rituály už dávno nepatria len vyvoleným kňažkám a zasväteným bytostiam. Tie sú súčasťou každej ženy a je krásne túto schopnosť v sebe znova nájsť a objaviť. Náboženstvo stratilo svoj zmysel, viera je novodobým náboženstvom. Viera v seba, v svoju vlastnú cestu a návrat ku koreňom a múdrosti Matky Zeme. Ponoríme sa do ženskej mágie bylín, prírodných cyklov, symbolov a archetypov. Spln, nov, životné fázy, živly, slnovraty, rovnodennosti, rodinné udalosti, dennodenné rituály pre seba a svoju psychohygienu.

Špeciálne sa budeme zaoberať tvorbou oltárov a správneho používania symbolov, živlov, vôní a farieb.

Sebaprežitkový cyklus stretnutí vytvára priestor, ako integrovať mágiu do bežného života. Ako prežiť život ako prekrásnu cestu plnú ženskej mystérie, ktorú chcete uctiť a vytvárať okolo seba svet plný zázračných okamihov.

Mystérium ženských rituálov je cyklus jednodňových seminárov, ktoré je možné absolvovať aj jednotlivo.

Úvod do ženskej mágie 1.11. 10,00 - 20,00 hod.- úvod do rituálov, tvorby kruhov, oltárov a posvätnej ženskej mágie.

V čase jedného z navýznamnejších sviatkov Dušičiek, alebo Samhine sa ponoríme do rituálov súvisiacich s čistením, púšťaním, požívaním ochranných symbolov, kameňov a bylín.

Spájanie sa s predkami a významnými ženskými archetypmi a ich vlastnosťami, rozchodové rituály, čistiace ceremónie, vydymovanie.

Viac info o termínoch, témach , financovaní a prihlasovaní nájdete tu: https://www.sebavedomazena.sk/cesta-zeny/

V priestoroch nového centra Hagia Sofia budeme čarovať, tvoriť, púšťať aj zhmotňovať.
Sprevádza : Vladka Lukáčová

Najbližší termín akcie pripravujeme. V prípade záujmu nám dajte vedieť, budeme Vás informovať.