Vytvor si svoju nástenku vízií

01.10.2018
Dnes sa začala odkrajovať posledná štvrtina z tohto roka.


A práve dnes, keď v dátume dominujú jednotky tri - 1.10.2018 vás chcem srdečne pozvať na seminár, na ktorom si spoločne v čarovný dátum tohto roka 11.11. vytvoríme nástenku vízií na blížiaci sa rok, ktorý už pomaly pristupuje k našim dverám z druhej strany.


Svoj život môžme posúvať a očakávať v ňom zmeny len vtedy, ak si najprv sami ujasníme, čo vlastne v najbližšom období chceme - kde má smerovať naša pozornosť, kde chceme kráčať, aké máme sny, ktoré chceme pretaviť do reality, po čom skutočne túžime a kde to ťahá našu dušu. Pretože práve to, čomu venujeme našu pozornosť, v našich životoch naberá na sile a má predpoklady rásť.


Moja tohtoročná nástenka vizií sa veru pomaly pretavuje do reality. Splnilo sa mi veľa z toho, čo som si na ňu vyskladala. Aj keď v čase, keď som ju tvorila na začiatku tohto roka, som veru netušila akou cestou sa k niektorým svojim cieľom dostanem. Ale vnímala som silno, že sa tam chcem (potrebujem) dostať...stále si pripomínajúc, že je dôležitá aj ďalšia vec - zaželať si, a nechať veci plynúť, nemať potrebu kontrolovať všetko neustále, ale len dovoliť, aby sa môj zámer mal priestor zrodiť a naplniť v tej najkrajšej možnej podobe.


A dátum tohto seminára som vyberala tiež starostlivo. Jednotky totiž prinášajú nový začiatok, sú nositeľom odvahy, sily, tvorivosti, šťastia. Označujú obdobia, kedy sme schopní tvoriť vlastnú realitu svojim myslením a zámerom. Stretla som sa aj s názorom, že pokiaľ vám "1111" vpadne do života pri plánovaní nejakého projektu alebo zmien vo vašom žiote, prináša to silný štart pre vaše zámery, aby sa naozaj pretavili do reality dní.


Nuž teda, prijmite srdečné pozvanie na seminár, na ktorom sa najprv spoločne naladíme na naše zámery, precítime cez meditáciu to, kde sa chceme dostať a po čom volá naša duša a nakoniec si každý z vás takúto svoju nástenku vízií na najbližšie obdobie aj vytvorí - aby ho sprevádzala, aby ju mal stále na očiach a aby bola podporou pri kráčaní za vašim poslaním, za vašimi snami.


Cena kurzu : 49 € ( v cene je zahrnutá aj korková nástenka o rozmeroch 40x60 cm pre každého účastníka, lepidlá, farbičky, fixy, papiere-biely, či farebný). Na seminár je potrebné si priniesť nožnice a rôzne ústrižky z časopisov, či časopisy samotné.


Počet miest na kurze je limitovaný, preto sa prosím prihlasujte mailom na zarja01@gmail.com alebo cez správu.


Teším sa na spoločne strávený tvorivý čas.


S láskou,
Danka