Ochutnávka spievajúcich misiek s Tigranom (skupinová)

22.02.2019

Chceš vidieť zvuk? Stratiť sa vo vibráciách a pritom si aj zrelaxovať?
Poď na druhú ochutnávku pozitívnych vibrácií s Tigranom, ktorý sa nedávno vrátil z Nepálu. Táto himalájska krajina je spolu s Tibetom a Indiou už tisíce rokov známa ako kolíska misiek, ktoré pomáhajú ľuďom vypnúť sa a oddýchnuť si, hľadať balans a nastaviť pozitívnu atmosféru.
Pripravili sme pre teba 16 antických yin a yang misiek, rôznej veľkosti, ručne vytepaných priamo v Nepále. Dozvieš sa o nich viac, ich rôznorodé zvuky si budeš môcť vypočuť a môžeš vďaka nim precestovať "kus vesmíru".


Začiatok o 18:00 hod. a trvanie približne 1,5 hodiny.


Kapacita: 5 voľných miest /z celkových 10/. Tvoj záujem môžeš potvrdiť emailom na misky@tigran.sk alebo správou na fb. Z kapacitných dôvodov odporúčam sa na podujatie prihlásiť a poplatok zaplatiť čo najskôr.


Poplatok: 9 eur (platba do 16. februára) a 12 eur (platba od 17. februára). V prípade neúčasti sa poplatok nevracia. Po tom, ako ti organizátor potvrdí registráciu, uhraď, prosím, poplatok za účasť na podujatí na bankový účet SK83 8360 5207 0042 0300 2178 alebo cez VIAMO na 0911 135 728.


Oblečenie: Pohodlné oblečenie, a ak máš rád/rada teplo, zober si aj teplé ponožky :) Karimatku a deku zabezpečíme. 


Parkovanie: Parkovanie voľné, vo dvore. Vjazd z ľavej strany Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora. 


Kontakt:
Tigran Aleksanyan
misky@tigran.sk
mobil: 0911 135 728
www.tigran.sk
============================
O Tigran Aleksanyan
Vyštudovaný ekonóm, certifikovaný masér, inštruktor jogy smiechu a himalájskych spievajúcich misiek. Už viac ako 16 rokov žije na Slovensku. Má rád ľudí, kvalitný dotyk a temperament. Hľadá možnosti ako urobiť radosť sebe a ostatným. Stále skúša a objavuje vášeň pre nepoznané.