Plynutie vo vlnách energie -Zážitková diskusia so Sue Moondragon

05.09.2019

Na Slovensko príde opäť Sue Jamieson zvaná Moondragon, etablovaná učiteľka severoamerických a toltéckych tradícií so 40-ročnými skúsenosťami.

Pozývame na zážitkovú diskusiu, ako vždy, plnú inšpirácií, posunov a neodmysliteľného humoru, ktorý ku Sue jednoducho patrí.
Tentokrát nás Sue Moondragon zasvätí do toho, ako pracovať s vlnami energie, ktoré poznáme aj v bežnom živote. Ako si poradiť s jej prebytkom, či nedostatkom? S čím súvisia? Ako sa prispôsobiť zmenám súvisiacim s našim vlastným osobnostným rastom a ako s nimi pracovať? Ako nájsť svoj stred a udržiavať rovnováhu v živote?

KDE: HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu, Klincová 20, 82108, Bratislava

KEDY: 18:00 - 20:00

CENA: 15 eur, platí sa na mieste

TLMOČENIE BUDE ZABEZPEČENÉ
---------------------------------------------------------------------------------
Niečo o Sue Jamieson-Moondragon (GB):
Sue je moderná žena západu, matka piatich detí, mnohonásobná babička, Inšpirovaná šamanskými tradíciami mnohých kultúr. Je inšpiratívna, vizionárska, ale zároveň praktická, uzemnená a navyše veľmi vtipná.
Pracuje s kombináciou prastarých indiánskych, toltéckych i keltských medicínskych tradícií, a zároveň je inšpirovaná mnohými modernými vplyvmi, ktoré sú relevantné pre dnešok.
Sue sa riadi zásadou, že učenie, ktoré nám ponúkajú šamanské tradície, majú byť pre nás a naše okolie prospešné a nie deštrukčné.
Dôraz kladie najmä na naše prepojenie sa s prírodou, vonkajším aj vnútorným svetom a na obnovenie schopností, prostredníctvom ktorých uskutočníme naše sny a začneme žiť autentický život.
Aby sme sa stali celistvými ľuďmi - Sue nám pomáha uvedomiť si nevedomý obsah, ktorý nás rôznymi smermi ovplyvňuje.
Svoju prácu robí efektívne, pragmaticky a s humorom, bez zbytočných rozruchov a drámy, čo umožňuje rýchly osobnostný rozvoj... a prináša veľa vzácnych "AHA! momentov" a pomáha nám vidieť život v inom, krajšom svetle.
Prvýkrát sa stretla so šamanským učením v roku 1981 a v r. 1986 sa zaviazala Učeniu Bojovníka Srdca na Šamanskej ceste.
V súčasnosti je Starešinkou s vyše 30-ročnými skúsenosťami a viedla desiatky workshopov, ceremónií a potných chyží v Británii, Európe a Amerike a má mnoho žiakov.