Psychofonetické terapeutické sedenia s Yehudom Tagarom

13.12.2018

Jedinečná príležitosť objednať sa na individuálne sedenie s Yehudom Tagarom v Bratislave.

Yehuda Tagar - terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrainskými koreňmi. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického counsellingu na Slovensku. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu, ktorá sa volá Psychofonetika, vystavanú na základoch antroposofie, práce s gestom, zvukmi a metodickou empatiou. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutická sila. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť čo je nevidené, postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie.

AKO TO FUNGUJE?
Klient získáva pomocou vedomého vnímania svojich pocitov a svojho fyzického tela body vstupu k hlbšej inteligencii ľudského tela, v ktorom sú uložené všetky zážitky. Metodickým použitím pamäte tela klient získava novú perspektívu, nový pohľad na vlastné zážitky, emocionálnu dynamiku a opakované, "automatické" správanie. Na základe tohoto nového pohľadu na samého seba sa môžu začať uskutočňovať praktické zmeny v živote klienta.

Všetky zážitky a skúsenosti sa počas života človeka ukladajú špeciálnym spôsobom v ľudskom tele. Nie všetky sú ale ľahko dostupné bežnému rozpamätávaniu sa - potlačili sme spomienku, alebo sú z raného detstva a podobne. Napriek tomu všetky ovplyvňujú náš duševný život, sociálne vzťahy i telesné zdravie. Práve tie nevedomé, zabudnuté zážitky sú tie, ktoré nás môžu ovplyvňovať ešte viac, pretože nevieme, čo v nás pôsobí.

Psychofonetika umožňuje, aby sa vzorce správania, myšlienky, emócie, pocity, predstavy o sebe samom, reakcie a projekcie dali spojiť s momentom a príčinou ich pôvodného vzniku. Ošetrenie pôvodnej príčiny z minulosti umožňuje realizovať želané zmeny v súčasnosti.

ČO VŠETKO JE MOŽNÉ UZDRAVIŤ?
Psychofonetika je naozaj široko-spektrálna. Rieši problémy, keď sa neviete pohnúť z miesta, potýkate sa so strachmi, máte nedostatočne silné osobné hranice, máte neuspokojivé vzťahy, nie ste so sebou spokojní ako rodičia, zažili ste si nejakú formu traumy, trpíte závislosťou či sebaodsudzovaním.

Alebo sa neviete v nejakej dôležitej veci rozhodnúť, či ste a rozhodli a nekonáte podľa toho. Alebo možno hľadáte to svoje poslanie v živote.

Ak si nie ste istí, či je sedenie vhodné pre ten Váš problém, kľudne to vopred konzultujte emailom alebo telefonicky.

Terapie prebiehajú v stanovených termínoch v priestoroch centra Hagia Sofia. Ak si chcete dohodnúť stretnutie, je možné sa objednať na slovakia@psychophonetics.com alebo telefonicky na 0903 137 171 - Miša. Sedenie prebieha v angličtine, v prípade potreby s tlmočením do slovenčiny.

Cena sedenia: 80€ (v prípade potreby tlmočenia +20€)

Dĺžka sedenia: 60-90 minút

Aktuálne termíny nájdete TU

Najbližší termín: štvrtok 13.12.2018 od 13:00 do 18:00