Psychosomatika - aktivácia múdrosti tela s psychofonetikou

02.02.2019

Praktický workshop s Yehudom Tagarom.

Ak na nás dlhšiu dobu pôsobia nepriaznivé podnety, s ktorými sa dostatočne dobre nevysporiadame, môže sa to prejaviť na telesnej úrovni. Každý telesný príznak odráža jedinečnú skúsenosť duše daného človeka a nie je možné ho generalizovať.

Ak dokážeme problém riešiť na úrovni duše, telo dokáže mobilizovať svoje samoozdravné schopnosti. A aj tomuto procesu dokážeme napomôcť za podpory cieleného použitia ľudských hlások.

Psychofonetika je nástrojom poznávania a liečenia duše cez vyjadrenie tela.

Každé naše vyjadrenie sa je možným zdrojom poznávania, liečenia, transformácie a rozvoja. Čo vieme vyjadriť slovami, je len veľmi malou časťou ľudskej skúsenosti, len vrchom ľadovca. Väčšina nášho vnútorného života nežije v slovách, ale v priamej skúsenosti vnemov, obrazov, farieb, tvarov, rezonancie. Ľudská duša je umelcom. Potrebuje sa vyjadriť, aby mohla poznávať samú seba.

V dramatickom prejave sa v jednom akte stretajú všetky druhy ľudských umení. Psychofonetika je transformáciou drámy do procesu sebauvedomovania, liečenia a osobného rozvoja. V tomto seminári budeme poznávať liečivý potenciál zvedomeného prejavu - ako sa môžeme dotknúť hĺbky nášho bytia, hlbokých príčin našich obmedzení, rovnako ako aj hlbokých zdrojov našej kreativity prostredníctvom neverbálnych prvkov komunikácie - skrz zmyslové pocitové vnímanie, pohyb, vizualizáciu a prácu s hláskami.

Kedy: Sobota 2. februára 2019 o 18:00 - 21:00

Vstupné: 20€
prihlásiť sa môžete aj TU:
https://www.pace.sk/index.php/2-2-psychosomatika-aktivacia-mudrosti-tela-s-psychofonetikou-ba/

Najbližší termín akcie: Sobota 2. februára 2019 o 18:00 - 21:00