Šamanské liečenie a rituály s Andres Navarrete

21.09.2019

Pozývame Vás na workshop s terapeutom a šamanom z Mexika.
Andres Navarrete je terapeut, ktorý sa venuje rôznym technikám liečenia, spája tradičnú čínsku medicínu, biomagnetizmus, rodinné konštelácie, techniku z Indie zvanú Naet, šamanské liečenie rôznych amerických kultúr, aj liečenie anjelmi.

Seminárom Vás spolu s Andresom bude sprevádzať Martina Majzlíková, autorka knihy Šťastná žena, lektorka ženských kruhov, seminárov pre ženy a kurzov Vedomého tvorenia reality.

Na workshope budete priamo účastní liečivých a očistných procesov, rituálov sebalásky a požehnania, ale zároveň si osvojíte jedinečné techniky liečenia seba a druhých, rôzne spôsoby práce s energiou, odstraňovanie emočných blokov na tele, či základy kineziológie.

PROGRAM: od 10.00 hod. do 18.00 hod.
Spirituálny detox
Práca v kvantovom poli s použitím polodrahokamov
Spájanie sa s duchovnými učiteľmi
Základy kineziológie a emočný odblok
Odblokovanie energetických dráh
Kvantový dotyk
Rituály sebalásky, ukončenia starých cyklov a požehnania.
Spoločne sa naučíme ako sa napojiť na božskú energiu a ako túto energiu využiť na liečenie a odpovede na naše otázky. Prejdeme liečivým procesom sebalásky a energetickej očisty od toxínov. Workshop zavŕšime nádherným láskyplným rituálom. Vyživíme na ňom naše srdcia, naplníme ich láskou, životodarnou a liečivou energiou a dovolíme tejto energii, aby nás posúvala na našej ceste dopredu.

Z workshopu si odnesiete hodnotné vedomosti, ktoré budete ďalej vedieť využiť na zlepšenie kvality vašich životov.
Je potrebné si doniesť med (7dc pohár) a ľubovoľný liečivý kameň (polodrahokam). Ostatné materiály budú zabezpečené.

Cena za celodenný workshop je 88 eur.
Počet miest je obmedzený.

Prihlasujte sa mailom na: martinamajzlikova@gmail.com, alebo telefonicky: 0918 299 330, prípadne na webovej stránke https://martinamajzlikova.sk/samanske-liecenie-a-ritualy/