Seminár Kvantová transformácia so Stankou Sobolovou

16.11.2019

Seminár Kvantová transformácia je zážitkový transformačný kurz otvárajúci srdce i vedomie. Ukáže vám krajinu možností, ktoré boli doposiaľ pred vami ukryté, a s ktorými sa môžete hrať a tvoriť si presne taký život, po akom túžite.
Pomôže vám rozprestrieť do všetkých vašich dní pocity spokojnosti, hlbokého ľudského šťastia, hojnosti a vedomia, že všetko je tak, ako má byť.
Budeme pracovať s kvantovým poľom vášho srdca (každý účastník prejde otvorením poľa priamo mnou), vysvetlíme si, prečo je také dôležité pracovať práve so srdcom, budete ho vedieť otvoriť sebe i druhým, naučíte sa pracovať so zámerom (naučíme sa vkladať ho aj do predmetov), prejdeme si rôzne techniky harmonizácie, vyskúšame, aké zázraky dokáže vedomý rozhovor, budete kultivovať svoju citlivosť a vnímavosť a mnoho iného.
Naučíte sa, ako pomôcť sami sebe - ako znovuobjaviť svoju tvorivú silu, vidieť a vnímať možnosti tam, kde iní nevidia východisko; ako v sebe prebudiť to, čo na iných tíško obdivujeme; ako zostať v nadhľade aj v náročných situáciách; ako odkrývať Pravdu, ktorá nám prinesie pokoj do duše; ako uzdraviť svoje telo, emócie i vzťahy...

Ten víkendový seminár vás praktickou a hravou formou prevedie základnými princípmi vedomej tvorby reality. Pôjdeme systémom teória - ukážka - prax a budete mať aj dostatok času, aby ste sa pýtali na všetko, čo vás zaujíma. Verím, že si užijeme spolu veľa zábavy a okrem vedomostí si domov odnesiete aj semienko múdrosti a dôvery v seba a svoje schopnosti.
Seminár je vhodný pre absolútnych začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí majú už čo-to o plnení svojich snov, afirmáciách a zhmotňovaní načítané, no stále sa im nedarí zaviesť to do praxe a žiť spokojný a naplnený život.

Sú vítaní muži i ženy. Veľmi sa na vás všetkých teším:)

Stanka Sobolová, lektorka, Terapeutka Duše

Časový harmonogram:
1. deň bude seminár prebiehať od 10:00 - 18:00 s prestávkami,
2. deň 9:00 - 16:00 s prestávkami.
Prestávka na obed bude cca od 12:30 - 14:00.

Podrobnejšie informácie účastníci dostanú mailom pár dní pred seminárom.

Cena: 160 eur (cena zahŕňa kurzovné, výukové materiály a pitný režim)

Kurz je kapacitne limitovaný.
Miesto si rezervujete zaplatením zálohy
vo výške 40 eur, doplatok 120 eur sa platí na mieste.

Viac informácií o programe nájdete tu: https://cutt.ly/neyTBeo

Rezervačný formulár: https://cutt.ly/geyNcWa

organizačné info k tejto akcii:
KDE: Hagia Sofia-oáza pre telo i dušu
ADRESA: Klincova 20, BA- Ružinov. Vchod zo dvora.
PARKOVANIE: Parkovanie voľné. Vo dvore. Vjazd/ Výjazd LEN (!) z ľavej strany budovy Klincová 22, pozdľž budovy do dvora.
(Ďalšie parkovanie možnosti: https://mileticova.sk/ulica/parkovanie/)
SÁLA: Slnečná
zvonček: Hagia Sofia
2.poschodie 


Tešime sa na vás 🍀