Stíšenie - Návrat k sebe-láske

23.11.2019

BYŤ MILOVANÁ a SEBAVEDOMÁ.

Sen a túžba každej ženy. Čo všetko sme ochotné úrobiť preto, aby sme POZORNOSŤ, PRIJATIE a LÁSKU DOSTALI od partnera, detí, kamošiek, kolegov, aby sme dostali uznanie od rodičov či okolia? Sme ochotné donekonečna sa obetovať, slúžiť, ísť do extrémnych skrášľujúcich procedúr, bičovať sa do výkonov, stíhať byť super dokonalou ženou, mamou, dcérou, manželkou, kamarátkou, milenkou, kolegyňou. No cítime pravý opak, iba únavu, vyčerpanosť a frustráciu. Ako z nekonečného kolotoča a utekania za láskou vyjsť von? O tom bude celodenný ženský zážitkový seminár/ženský kruh.
Cez prácu s telom, dychom, zážitkové cvičenia, intuitívny tanec, vedenú hudobnú meditáciu, prácu s vedomým dotykom si zažijeme skutočnú lásku. Cez stišovanie a seba-uvedomenie sa budeme prinavracať k sebaláske, sebaistote, sebadôvere, sebahodnote.

Čo je ženský kruh?
Tak ako sa odpradávna ženy stretávali v kruhu a podporovali jedna druhú navzájom, zdielali, tancovali, tvorili a odovzdávali si múdrosti zažitého, tak sa v dnešnej uponáhľanej dobe aj prostredníctvom ženských kruhov navraciame k prirodzenosti. Naberáme tak dôležitú výživu. Nech sa v tejto chvíli v tvojom živote deje čokoľvek, ver, že je to dočasné a iba ty sama to môžeš zmeniť. Pozývam Ťa preto do bezpečného kruhu žien, kde si bezpodmienečne prijímaná a kde nájdeš odpovede na tvoje dlho kladené otázky. Kde znovuobjavíš stratenú silu a chuť do života, sebaistotu, sebalásku.Prines si prosím: dlhú sukňu alebo oblečenie, v ktorom sa cítiš žensky a pohodlne, šatku na oči. Amulet, kamienok, prívesok, obľúbenú sošku, čokoľvek čo máš rada, pastelky, a maškrtu na oltárik hojnosti.

KDE: Hagia Sofia, Klincova 20, Bratislava
Smaragdová sala, 2. poschodie, 
zvonček: Hagia Sofia

CENA: 50,00 eur/ 1 stretnutie

V prípade záujmu si prosím rezervuj svoje miesto a napíš mi správu na cestazenskosti@gmail.com, kde obratom dostaneš viac info. POČET MIEST JE LIMITOVANÝ.

Sprevádzať Vás bude Michaela Paulenová - žena, matka, lektorka, absolventka ročného výcviku školy Kňažky Živeny, podporovateľka prirodzenej ženskej krásy s holistickým prístupom, certifikovaná lektorka tvárovej gymnastiky, novinárka, absolventka mnohých školení z oblastí aromaterapie, etikoterapie, psychológie, life koučingu a iných školení.

Teším sa na Vás. Miška