Tajči čaj si daj - s témou Tajči pre páry (príďte hoci aj sólo)

22.09.2019

Pozývam vás na tretie čajové tajči stretnutie - ako aj doteraz, hodinku sa porozprávame pri dobrom čaji, hodinku pocvičíme.
Téma je tento raz viac než výnimočná - taj či pre páry.
Ak sa vám podarí prísť na Tajči čaj aj s polovičkou, je to bonus plus. Ale pokojne príďte aj sólo - to, čo sa naučíte (o sebe), potom môžete preniesť do vzťahu.

Cvičenie bude prebiehať vo dvojiciach (po krátkej tai chi rozcvičke zameranej na rovnováhu) a bude zážitkové. Takže nečakajte žiadne prednášky :), učiteľom bude vaše telo a sprievodcom pocity, ktoré sa pri cvičení objavia.

Témy, ktorým sa budeme venovať, budú zhruba tieto (zhruba preto, že nechávam otvorený priestor aj dynamike konkrétnej skupiny):
- dokážem sa nechať viesť, dokážem dôverovať a odovzdať sa? (ženy) / dokážem viesť, byť vo svojej sile a veriť si? (muži)
- ako sa cítim, keď je na mne priveľa zodpovednosti?
- ako sa správam pod tlakom, aké sú vtedy moje automatické reakcie?
- čo mi môj partner / moja partnerka zrkadlí?

Počas cvičenia pôjdeme do hĺbky len toľko, koľko budete chcieť a sľubujem, že aj napriek vážnym témam sa budeme baviť :)Koncepcia tajči pre páry vznikla na základe toho, čo ma tajči o sebe naučilo. Na workshopoch s našim učiteľom Paulom Renallom (na fotke) pracujem často vo dvojici s mojím manželom, ktorý tiež cvičí tajči, a veru sa nám neraz vynorili rôzne témy ;)
Verím, že mnohokrát to, čo nevieme spracovať hlavou, lepšie pochopíme cez telo. A nemusí ísť pritom o žiadne životné krízy, veď pracovať na sebe môžeme aj cez malé veci :)Tajči čaj má obmedzenú kapacitu 12-14 ľudí, takže atmosféra bude komorná a som presvedčená, že tak ako uplynulé dva razy, aj veľmi príjemná.

Teším sa na vás, príďte :)Cena 2 hodinového stretnutia je 8€.

PARKOVANIE: Parkovanie voľné. Vo dvore. Vjazd/ Výjazd z ľavej strany budovy Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora.
(Ďalšie parkovanie možnosti: https://mileticova.sk/ulica/parkovanie/)