Tanečná ceremónia Cesta za svetlom

07.04.2019

Cesta za svetlom je vnútorná cesta so zaviazanými očami, kde sa prostredníctvom spontánneho tanca, neprerušovaného prúdu hudby, ohnivého dychu a s jasným zámerom vydávate za vnútorným svetlom - Pravdou.
Umožní vám hlbšie prijať seba a život na tejto Zemi. Podporí spojenie so srdcom, s vašou skutočnou podstatou, prinesie hlbší vhľad do fungovania mysle. Ukotví vás v prítomnosti cez hudbu a pohyb tela, môžete tak očistiť a uvoľniť bloky, potlačené emócie, liečiť zranenia, ktoré blokujú váš život a celkovo sa viac uvoľniť.

Táto práca podporuje predovšetkým vašu schopnosť žiť zdravo a s otvoreným srdcom v každodennom živote.

Lektorka: Katarína Levhart Miesler - práci s ľuďmi sa venujem od roku 2004. Moje sprevádzanie spočíva v zdieľaní cesty k Pravde, vo vytvorení priestoru a podpore, ktoré vyviera zo súcitu. Sprevádzam tiež ľudí v ústraní v tme v Zaježovej a koordinujem kurzy a programy Vzdelávacieho centra Zaježová. www.taneczivota.blogspot.com

Poplatok: 30 eur
Suma pokrýva základné náklady za organizáciu, priestor, podporu v procese a vedenie.

Viac informácií a prihlášky: Priestor má obmedzené kapacity, počet miest je limitovaný na 10. Preto je potrebné prihlásiť sa vopred na katarinalevhart@gmail.com alebo 0917 517 267 a uhradiť poplatok vopred.

Najbližší termín akcie: Nedeľa 17. februára 2019 o 16:00 - 20:00