Himalájske misky s Tigranom - v skupine 

31.05.2019

Milí naši.
Máme pre vás NOVINKU.

- Prvý termín v mesiaci bude spojený s krásnym rozprávaním o tibetských miskách, ich liečivých účinkoch, Tigranovej ceste a skúsenostiach s nimi... Pre tých ktorých to zaujíma a radi by si obohatili svoje poznanie o tento rozmer. Absolvovanie tohto stretnutia aspoň raz (ideálne prvýkrát) nie je podmienkou, ale určite z celého srdca odporúčame. Porozumenie nám potom následne pomáha, lepšie precítiť osobnú skúsenosť samotného liečenia.

- ďalšie 2 termíny v mesiaci budú venované UŽ LEN skupinovému liečeniu.
Pre tých čo rozprávanie už absolvovali a chcú sa už len ponoriť do liečivých vibrácii misiek a užiť si to v plnej paráde v uvolnení a plynutí...

Tešíme sa na vás.

Tigran a Oaza Hagia Sofia

___________________________________________________________________________
Viac INFO:
Máš problém so spánkom? Nevieš vypnúť alebo oddychovať? Stále niečo riešiš v hlave? Spievajúce misky ti pomôžu!

Vibračná a zvuková sila himalájskych spievajúcich misiek priaznivo pôsobí na telo, dušu i myseľ, dokonca za niekoľko minút...
Možno ich poznáš skôr ako tibetské misky, s Tibetom však už majú menej spoločného. Spievajúce misky, pôvodne ručne vytepané zo siedmych kovov, sa v súčasnosti vyrábajú predovšetkým v Nepále a v Indii.

Na workshope s miskami, ktorý pravidelne každý piatok organizujem v HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu v Bratislave:
• sa dozvieš viac o 16 himalájskych miskách a tingši, ktoré som si starostlivo vyberal a priniesol priamo z Nepálu,
• pokúsiš sa ich rozospievať,
• ľahneš si na karimatku a pod teplou dekou zažiješ ich príjemné vibrácie a zvuky, vďaka miskám "precestuješ kus vesmíru" a budeš hľadať vnútorný balans a pokoj.
• Keď sa vrátiš na "Zem" :-), budeš cítiť svoje odpočinuté telo, uvoľnenú myseľ a pozitívnu atmosféru okolo seba.

Ak chceš zažiť relaxáciu s miskami bez úvodného výkladu, prihlás sa Himalájske misky s Tigranom - v skupine, 24. mája.

Registrácia od 17:45h, začiatok o 18:00 hod., trvanie do 90 minút. Na podujatie, prosím, nemeškaj, keďže po 18:00h sa do budovy ľahko nedostaneš a zároveň by si rušil/a priebeh podujatia :)

Kapacita: najviac 9 osôb, nie je potrebné, aby si zabezpečil/a účasť ďalších 8 ľudí :) Workshop sa koná, aj keď sa prihlási menej ľudí.

V prípade, ak ste väčšia skupinka, je možné podobný workshop zorganizovať vo vami vybranom termíne ako aj vo vami vybraných priestoroch :)
Ak máš záujem nechať misky spievať len pre seba, môžeš sa prihlásiť na individuálne stretnutie.

 Prihlasovanie: Tvoj záujem môžeš potvrdiť emailom na misky@tigran.sk alebo prostredníctvom správy. V prípade ak nebude voľné miesto na workshope na daný týždeň, môžeš sa prihlásiť buď na individuálnu hodinu v ten deň alebo na iný piatkový workshop.

Poplatok: 10 eur. V prípade neúčasti sa poplatok nevracia z dôvodu výdavkov spojených s rezerváciou priestorov. Môžeš však zabezpečiť náhradu za seba :)

Zľavy:
x -1 euro za absolvovanie ďalšieho workshopu s miskami u Tigrana do 2 týždňov
x-1 euro za odporúčanie workshopu s miskami osobe, ktorá sa jeho prvý krát zúčastní u Tigrana

Platba: po tom, ako ti organizátor potvrdí registráciu, prosím, uhraď poplatok za účasť na podujatí na bankový účet SK83 8360 5207 0042 0300 2178 alebo cez VIAMO na 0911 135 728. Do poznámky / správy prosím uviesť dátum podujatia dátum konania workshopu a tvoje meno.

Oblečenie:
Pohodlné oblečenie, a pokiaľ máš rád/rada teplo, zober si aj teplé ponožky :) Karimatku, deku a pitnú vodu zabezpečím.

Parkovanie: Parkovanie voľné, vo dvore. Vjazd z ľavej strany Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora.

Kontakt:
Tigran Aleksanyan
misky@tigran.sk
mobil: +421 911 135 728
www.tigran.sk
============================
O Tigran Aleksanyan
Som vyštudovaný ekonóm, certifikovaný masér, inštruktor jogy smiechu a himalájskych spievajúcich misiek. V januári 2019 som sa vrátil z Nepálu a rád sa podelím o tajomstvo práce s miskami, ktoré som tam mesiac spoznával. Už viac ako 16 rokov žijem na Slovensku. Dlhšiu dobu sa venujem rozvoju podnikania na Slovensku (www.zacinamepodnikat.sk, Rady a tipy pre podnikanie), prekladom a koordinácii eventov / projektov. Mám rád inšpiratívne príbehy, kvalitný dotyk a temperament. Stále skúšam a objavujem nepoznané. Prines zmenu do svojho života aj ty! Pomôžem ti, aby sme inšpirovali aj ostatných:-)