Vedomý vzťah - úvodný workshop s Yehudom Tagarom

24.05.2019

Tento seminár je úvodný k víkendovému semináru "Umenie vedomého vzťahu a sexuality", ktorý sa koná 25.- 26.5. v Bernolákove.

 Viac:
https://www.pace.sk/index.php/25-26-5-umenie-vedomeho-vztahu-a-sexuality-bernolakovo/

Dnešné vzťahy sa dostali na úroveň, kde už nie je možné sa inšpirovať vzťahmi našich rodičov. Potrebujeme sa posunúť na novú úroveň, kde základom spojenia je sloboda.
Ako byť vo vzťahu viac prítomní, viac milujúci, ísť navzájom do väčšej hĺbky a zároveň sa stať viac sami sebou, nestrácať sa vo vzťahoch, ale podporovať svoje cesty.

Workshop zahŕňa prednášku a praktickú časť. Workshop povedie Yehuda Tagar , kouč, poradca, terapeut, zakladateľ psychofonetiky, zakladateľ a lektor Školy empatie na Slovensku.

V psychofonetike sa učíme ako urobiť z výziev a problémov našich spojencov, ktorí nám pomôžu nájsť a vyliečiť hlboko skryté traumy a nenaplnené potreby ľudskej bytosti. Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj vďaka vytvoreniu hlbšej perspektívy voči sebe samému, hlbokému sebapoznaniu a porozumeniu vlastnému vnútru.Je to metóda osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

KEDY: piatok 24.5.2019, 18-21 hod

vstupné 20€, pre páry 30€

Je potrebné sa prihlásiť na :
https://www.pace.sk/index.php/24-5-vedomy-vztah/Zobraziť menej