Workshop Cesta dychovou terapiou

17.05.2019

Terapia DYCHOM
- osho dynamická meditácia
- vedená liečivá meditácia z Tao
- dychová šamanská cesta so sprievodom hudby a bubnov
a ďašie techniky čistenia aury, čakier na ktoré sa môžete tešiť.

Príďte si vyskúšať transformačnú techniku dýchania. Špeciálne techniky dýchania umožňujú dostať sa do hlbokých prežitkov našich emócii a blokov. V živote sme zažili rôzne bolesti, strachy, všetko čo nie sme schopní "stráviť" a teda prijať, sa v našom tele ukladá vo forme stagnujúcej energie s negatívnym emočným nábojom. Pomocou dychu sa vieme prepojiť s telom a "dostať" sa tak k naším potlačeným zážitkom a emóciám, ktoré nás blokujú.
Počas vedomého dýchania nájdeme energetické napätie v tele, uvidíme príčinu, prijmeme ju alebo prepustíme zo svojho energetického systému a nahradíme novou životnou energiou. Pomocou dychu prejdeme dosvojej živosti, budeme cítiť prílev novej energie, radosti, pocity uvoľnenia. Nájdeme a spojíme sa s vnútorným pokojom, harmóniou, budeme cítiť vďačnosť, lásku a slobodu.
Celý priebeh je sprevádzaný podpornou dynamickou hudbou.
Záver patrí integrovaniu všetkého čo sme zažili v spoločnom prepojenom kruhu.
======================
Piatok 17.5.2019, čas:17:30 do 20:00 

cena 33 eur

Nutné je prihlásiť sa vopred a zaplatiť zálohu vo výške 15 eur
zvyšok na mieste mieste v deň seminára.

Miesto: Hagia Sofia - oáza pre telo i dušu
Klincová 20
Bratislava, Slovakia

m.me/1148346795315722Rezervácia: durisovasilvia@gmail.com,
monika.misik@hotmail.com

Potvrd zúčastním sa a aj sa prihlás mailom alebo FB správou
Počet miest je limitovaný, kvôli bezpečnosti a komfortnosti malej skupiny, rezervácia je nutná vopred.

ČO SI PRINIESŤ SO SEBOU?
* pohodlné oblečenie
* karimatku
* deku
* vodu v uzatvárateľnej nádobe
* poznámkový blok / pero
======================
SILVIA SOLARA DURIS
V súčasnosti sa venujem power joge, FIT Joge a Vital hormonal joge. Počas mojej 7 ročnej praxe som prechádzala z obdobia fitness životného štýlu, kondične náročných programov do pomalších programov ako pilates až k joge. Do jogy som sa zamilovala a konečne našla rovnováhu vo fyzickom cvičení a duševnej pohode počas cvičenia. Okrem toho sa venujem strave a výžive ako nutricioniska a aj osobným tréningom na chudnutie s jogou pod názvom FIT joga. Vybavujem klientelu z celého sveta prostredníctvom online programov.
Svoje doterajšie vedomosti som prehĺbila návštevami energetických miest v rôznych krajinách, šamanskými workshopmi, REIKI, SHAMBALLA, Ženské kruhy, Dychové terapie / kempy, Dychové semináre, liečivé tantra meditácie a iné cesty osobného rozvoja. Svoje vzdelanie stále dopĺňam novinkami, ayurvedou, ženskými kruhmi, tancom, šamanskými workhopmi a aj cestovaním.

MONIKA ÓMANNA MISIK
Sebarozvoju sa venujem už viac ako 10 rokov, som Akreditovanou Terapeutkou metódy CESTA, Asociovanou Inštruktorkou vrámci systému Universal Healing Tao (zakladateľom je veľmajster Mantak Chia), venujem sa intuitívnemu tancu, transformačným technikám dýchania a prácu na sebe neustále kultivujem kontinuálynm štúdiom a účasťou na hlbokých prežitkových seminároch.
Terapia CESTA je jednoduchá a pritom veľmi efektívna najmä pri odhaľovaní blokov, uvoľňovaní potlačených emócií, spojení sa so svojím vnútorným dieťaťom a odpustení. Už po prvej terapii príchádza uvoľnenie, pochopenie a prijatie.
TAO je tisíročná čínska filozofia, na základe dlhodobého pozorovania seba, svojho tela, prírody, zvierat, vesmíru vyvinuli čínsky majstri rôzne techniky ako efektívne pracovať so svojím telom a energiou a ako pozitívne ovplyvniť naše zdravie.
"UNIVERSAL HEALING TAO" je komplexný systém, vyvinutý svetovo uznávaným veľmajstrom. Mantak Chia vyvinul systém energetických, fyzických a duchovných techník, vďaka ktorým dokážeme efektívne pracovať s vlastnou energiou ako aj energiou z vonkajších zdrojov a zabezpečiť si tak nezávislosť, zdravie a to až do neskorého veku.
https://triskele.sk/terapia/terapia-cesta-konzultacie