Workshop kaligrafickej yogy

16.03.2019

Máš :
- bolesti chrbtice, kŕčové žily, opúchajúce nohy?
- bolesti hlavy až migrény?
- vysoký alebo nízky krvný tlak?
- alergiu až chronické prejavy astmy?
- ťažkosti s otehotnením?
- problémy so zápchou a ťažkosti s trávením?
- studené ruky a nohy a nevieš sa zohriať?
- problémy so spánkom, stresom, syndrómom vyhorenia?
- príliš silnú, bolestivú alebo nepravidelnú menštruáciu?
- chronické ochorenie, s ktorým si nevieš rady?
- problém vydržať sám/a so sebou?


....akékoľvek iné ťažkosti spôsobené zníženým obsahom kyslíka v tele, oslabenou imunitou, stresom, únavou...?
....alebo jednoducho vieš, že necítiš svoje telo, že nenapĺňaš svoju dušu alebo máš veľa fyzických a emočných blokov...?
A rád/a by si to zmenil/a?


Ak Ťa niektorá z tém oslovila, tak práve pre Teba je určený workshop kaligrafickej jogy, pomocou ktorého sa naučíš správne dýchať, naučíš sa úvodnú zostavu cvikov a ich praktikovaním môžeš uvedené problémy úplne odstrániť!


Úvodná zostava je mimoriadne účinná a nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou. Je zložená z cvikov, ktoré sú zamerané na celkové uvoľnenie a odstránenie blokov v oblasti celého tela. Zostava pôsobí na všetkých úrovniach: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej. Jej súčasťou je spojenie s nervovým systémom, ktorý zlepšením cirkulácie krvi zosilnie a budeš sa postupne prepájať na hlbšej úrovni so svojou energiou, so svojimi pocitmi a pociťovať väčšiu harmóniu a uvoľnenie. Jednotlivé cviky pripomínajú jemný tanec vedený dychom do pohybu a do jednotlivých častí tela, do každej bunky tela.


KALIGRAFICKÁ JOGA - spája štyri holistické učenia: Tai Chi, Qi Kong, indickú jogu a čínsku kaligrafiu. Je založená na trojdimenzionálnom modely, ktorý nastavuje cirkuláciu troch základných obehových systémov v ľudskom tele: nervového, krvného a tráviaceho. Majster Zhen Hua Yang je zakladateľom Kaligrafickej jogy, pochádza z rodiny Yang (Mian Yang), v ktorej sa vyše 400 rokov dedia a praktikujú metódy Yang Mian systému bojových umení, ktorý využíva energiu na vnútorné liečenie tela. Majster Yang považuje tieto cirkulácie za pilier dlhovekosti a dobrého zdravia a to je aj dôvod, pre čo sa na ne kladie pri cvičení hlavný dôraz. 


WORKSHOP vedie: Lenka Strmeňová - certifikovaná lektorka kaligrafickej jogy. Po intenzívnom výcviku u čínskeho majstra Zhen Hua Yanga ma očarila kaligrafická joga, ktorá sa stala každodennou súčasťou môjho života. Je pre mňa harmóniou, vyživujúcou cestou, pomalým meditatívnym tancom v pohybe, kedy sa napájam na svoj vnútorný zdroj, preciťujem každú časť svojho tela a prúdenie energie v nej. Pre jej účinky ju s láskou odovzdávam ďalej, nech žije stále
viac ľudí dlhý, šťastný a zdravý život :)


Srdečne Ťa pozývam, príď sa sám/a presvedčiť o účinkoch tohto cvičenia...


KEDY: sobota 16.03.2019, 10:00-18:00


KDE: Hagia Sofia-oáza pre telo i dušu

Klincova 20, BA- Ružinov 


PRIHLÁSENIE: emailom na lenka.strmenova@gmail.com, 0949 745 237

CENA: 65eur


ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ: pohodlné oblečenie.


PARKOVANIE: Parkovanie voľné. Vjazd z ľavej strany Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora.


HARMONOGRAM:
10:00 - 13:00 cvičenie
13:00 - 14:00 prestávka na obed
14:00 - 18:00 cvičenie


Nech vedome kráčame životom v napojení na svoj dych, dušu a srdce...


Teším sa na Teba :)


S láskou
Lenka