Workshop: Partnerská zvuková masáž - dlane, chodidlá

03.07.2019

NOVINKA.
Chceš sa naučiť robiť zvukovú masáž osobe, na ktorej ti záleží? Počas 90-minútového workshopu vyskúšaš základné techniky ako pomocou univerzálnej himalájskej misky priniesť relaxáciu cez chodidlá a dlane tebe blízkej osobe.
Harmonické zvuky a jemné vibrácie himalájskych spievajúcich misiek priaznivo pôsobia na telo, dušu i myseľ, dokonca za niekoľko minút...

Podujatie je určené len pre 2 páry - spolu 4 osôb. Zober so sebou človeka, s ktorým ti je dobré a/alebo s ktorým sa chceš posunúť vo vzťahu, napr. partnera / partnerku, člena rodiny, kamaráta / kamarátku, suseda / susedku, kolegu / kolegyňu. Naučíte sa navzájom pracovať s pozitívnymi vibráciami misiek. Pred a po workshope je možné absolvovať aj individuálnu masáž zvukom.

Registrácia od 17:45h, začiatok o 18:00 hod., trvanie cca 90 minút.

Prihlasovanie: Váš pár môžeš prihlásiť emailom na misky@tigran.sk alebo prostredníctvom správy. 

Poplatok: 48 eur / pár. V prípade záujmu po workshope si môžete objednať univerzálnu misku z Peter Hess Institut, s ktorou budete pracovať aj neskôr.

Zľavy:
20% pre zamestnancov Slovenská sporiteľňa
10% pre bývalých absolventov mojich workshopov a masáží s himalájskymi miskami

Platba: Po tom, ako vám potvrdím účasť, prosím, uhraďte poplatok za účasť na workshope na bankový účet SK83 8360 5207 0042 0300 2178 alebo cez VIAMO na 0911 135 728. Do poznámky / správy prosím uviesť dátum konania podujatia a vaše mená. V prípade neúčasti sa poplatok vracia len čiastočne z dôvodu výdavkov spojených s organizovaním podujatia a rezerváciou priestorov. Môžete však zabezpečiť náhradu za váš pár:)

Oblečenie:
Pohodlné oblečenie :) Karimatku, vankúšik, deku a pitnú vodu zabezpečíme.

Miesto: HAGIA SOFIA - oáza pre telo i dušu, Klincová 20, Bratislave. Vstup z dvora, 2. poschodie.

Parkovanie: Parkovanie voľné, vo dvore. Vjazd z ľavej strany Klincová 22, pozdĺž budovy do dvora. 

Kontakt:
Tigran Aleksanyan
misky@tigran.sk
mobil: +421 911 135 728
www.tigran.sk
============================
Som zvukový masér a inštruktor himalájskych spievajúcich misiek. V júni 2019 ma prijali za člena Európskej profesnej asociácie zvukových masérov so sídlom v Nemecku. Už viac ako 16 rokov žijem na Slovensku. Dlhšiu dobu sa venujem rozvoju podnikania na Slovensku, aktuálne www.zacinamepodnikat.sk, Rady a tipy pre podnikanie. Mám rád inšpiratívne príbehy, kvalitný dotyk a temperament. Stále skúšam a objavujem nepoznané. Prines zmenu do svojho života aj ty! Pomôžem ti, aby sme inšpirovali aj ostatných:-)


Titulná fota: Photo Ataner🙏💜