Oáza Hagia Sofia

oáza pre telo i dušu
oáza pre telesný, duševný a duchovný rast Muža a Ženy
oáza pre Ženu, zdravé vzťahy a rodinu
oáza v meste pre ľudí na vedomej ceste

Komunitné centrum Oáza Hagia Sofia - je miesto kde nájdeš:

  • priestor pre oddych a načerpanie sily, obnovenie dôvery, prebudenie novej vôle a odvahy pokračovať ďalej v zmyslupnom tvorení
  • podmienky na spočinutie tela i duše a kultivovanie svojho posvätného vnútorného priestoru
  • pochopenie i podporu pri svojich vlastných vnútorných procesoch
  • liečenie
  • hojnosť a krásu ponúkajúcu možnosť nechať sa inšpirovať inými, alebo inšpirovať iných
  • kvalitné ,,chuťovky,, ktoré sú môjmu srdcu a mojim blízkym blízke. A tak TU pre ne spolu vytvárame priestor - sami pre seba i pre vás, ktorí o to stojíte.

Stačí len vkročiť a vybrať si TO čo si Tvoje telo či duša práve teraz pýta.

S láskou,

Miriam

 

Nahliadnite ku nám, ste vítaní...

Energetický žiarič a symbol Oázy Hagia Sofia

Každý moment prežitý v Radosti a Láske už preliečuje odtlačky siahajúce hlboko, hlboko do skúseností duše a vytvára veľmi priaznivé podmienky pre ešte lepší zajtrajšok.

ŽIŤ DOBRÝ ŽIVOT je našim právom a zodpovednosťou k Daru života zároveň.

Referencie

Prečítajte si názory tých, ktorý nás už navštívili alebo pravidelne navštevujú

”Oáza je naozaj presné označenie tohto nádherneho priestoru. Človek tam len vkročí a má pocit, že toto presne hľadal.

Cvičím tu so svojimi žiakmi tai chi a cítime sa tam všetci krásne. Harmónia v našom vnútri sa hľadá ľahšie, keď je aj okolo nás :)

A to ani nehovorím o láskavej starostlivosti majiteľky Mirky“

Anka

”S priateľkou sme tu organizovali celodenný seminár. Pre nás i pre žienky to bol zážitok pracovať so sebou na viacerých úrovniach v tak nádhernom, vyladenom priestore, ktorý ma čo ponúknuť všetkým, ktorí stále objavujú samých seba. Centrum Hagia Sogia - oáza pre telo a dušu v Bratislave - vytvorila Mirka s láskou a veľkým zámerom.

Ďakujem za nás všetky 🙏.“

Valéria

”Treba vyskúšať a presvedčiť sa sám. Úžasná osôbka +energia na jednom mieste. môžem len odporúčať.“

Zuzka

”Je to tam veľmi pekné. Pre mňa osobne až príťažlivé. Asi to bude tou ženskou energiou, ktorú tam všade vnímam. Taká oáza ženského elementu v patriarchálnom systéme “

Peter

”Mala som tú česť organizovať svoj prvý celodenný seminár práve na tomto mieste...ešte teraz vo mne doznieva tá čarovná atmosféra. To, čo bolo zámerom, pri jeho vytváraní je v ňom pretavené skutočne naplno - je tu priestor na spočinutie, na dočerpanie, na vzájomnú inšpiráciu, na zdieľanie - na všetko to, čím sa telo aj duša potrebuje kde tu vyživiť. Z celého srdca odporúčam navštíviť toto miesto na niektorm zo seminárov, kde vás vaša duša pritiahne.“

Daniela

"Můj dojem z Hagia Sofia? Je jako velký deštník, který vás ochrání před silným deštěm. Otevřete dveře, vejdete a ... váš tep i krok se zpomalí, tělo uvolní, mysl zklidní a srdce se začne koupat v pečujících energiích, které prostor v sobě drží. Aktivitu, za kterou jste přišli, si doslova vychutnáte, protože prostor i pečlivě vybraní lektoři spolu tvoří jeden živý celek. Do oázy se vracím pravidelně na Tantra jógu a pokaždé odcházím pozitivně naladěna a odpočata."

Lenka

”Nádherný priestor, esteticky aj energeticky vyladený “

Tomáš

"Veľmi príjemné miesto, so skvelou energiou a s úžasnou, a starostlivou majiteľkou. Vždy máme všetko pripravené, zatiaľ každý seminár prebehol hladko a objatí tohto láskavého priestoru."

Evička

"Hagia Sofia je miesto kde som zapustila korene, miesto kde sa cítim byť doma, milovaná a v bezpečí, v oáze pokoja. Hagia Sofia mi poskytuje pre rituály ceremónie všetko čo potrebujem a som zato veľmi vďačná. Hagia Sofia je Srdcom pre všetky duše, ktoré sa rozhodnú tu na tomto mieste spoločne diať a tvoriť. Ďakujem."

Romana

"Bola som veľmi naozaj veľmi milo prekvapená tým krásnym priestorom tak útulne zariadenou miestnosťou a príjemné som sa citila v danej spoločnosti. Želám hagie sofii veľa krásnych rokov."

Marlene

"Úžasné miesto, nádherná energia a krásny ľudia.
Milujem to tu."

Michal